Шуменски университет “Епископ Константин Преславски”
English Вход

Сайт на факултета : http://shu.bg/faculties/fhn

Декан

проф. д.ф.н. Ивелина Савова

Корпус 1, кабинет 214


Ралица Вълчева - главен координатор на деканското ръководство

Корпус 1, кабинет 214

Телефон: +359 54 830 317; +359 54 830 495 / вътр. 154

E-mail: fhn@shu-bg.net

Трите имена
Специалност /Випуск

Упражнявана професия

Град
e-mail

Анелия Атанасова Христова

Българска филология - бакалавър , випуск 2015
Търговски сътрудник - Бояна Агро ЕООД
гр. Дулово
Боряна Крумова Стефанова
Българска филология - бакалавър , випуск 2015
гр. Шумен
Велислава Людмилова Люцканова
Българска филология - бакалавър , випуск 2015
гр. Провадия
Веселина Стойчева Стоянова
Българска филология - бакалавър , випуск 2015
Гл.технически сътрудник - Военно Формирование - 42130
гр. Самоков
Галина Радославова Табакова
Българска филология - бакалавър , випуск 2015
гр. Шумен
Грета Пламенова Генчева
Българска филология - бакалавър , випуск 2015
Служител - " Десислава" ЕООД
гр Попово
Деница Веселинова Люцканова
Българска филология - бакалавър , випуск 2015
гр. Бургас
Елена Петкова Младенова
Българска филология - бакалавър , випуск 2015
Технически сътрудник -" КСЕН" ЕООД
гр. Търговище
Коприна Валериева Григорова
Българска филология - бакалавър, випуск 2015 г.
Учител - ОУ"Св. Патриарх Евтимий"
гр. Варна
Мария Димитрова Паскалева
Българска филология - бакалавър , випуск 2015
Зав.административна служба - " ПОНИКИ-СОЛАР" ЕООД
гр. Велики Преслав
Мария Христова Кръстева
Българска филология - бакалавър , випуск 2015
гр. Варна
Мийрем Мехмедова Ахмедова
Българска филология - бакалавър , випуск 2015
Служител - ЗПЗС
гр.Антоново
Николай Стефанов Ненчев
Българска филология - бакалавър , випуск 2015
Оптик - Оптика " Емакс"
гр .Шумен
Преслава Младенова Петрова
Българска филология - бакалавър , випуск 2015
гр. Разград
Ралица Иванова Стойчева
Българска филология - бакалавър , випуск 2015
гр. Велики Преслав
Сашка Стефанова Маринова
Българска филология - бакалавър , випуск 2015
Служител - частна фирма
гр. Силистра
Сибел Мустафова Халилова
Българска филология - бакалавър , випуск 2015
с. Ловско, обл. Разград
Таня Александрова Александрова
Българска филология - бакалавър , випуск 2015
Мл.учител - СОУ " Трайко Симеонов"
гр. Шумен
Галина Анастасова Динева
Руска филология - бакалавър, випуск 2015 г.
Учител - ОДЗ "Първи юни"
гр. Белослав
Александра Стефанова Бъчварова
Английска филология - бакалавър , випуск 2015
Учител - ОУ" Еньо Марковски"
гр. Шумен
Анета Тодорова Шапкова
Английска филология - бакалавър , випуск 2015
гр. Димитровград
Богомил Дилянов Богданов
Английска филология - бакалавър , випуск 2015
гр. Шумен
Валентин Илиев Тенев
Английска филология - бакалавър , випуск 2015
гр. Шумен
Велизара Станиславова Димитрова
Английска филология - бакалавър , випуск 2015
Пом.Управител - "Виваком"
гр. Разград
Величка Стоянова Апостолова
Английска филология - бакалавър , випуск 2015
гр. Ямбол
Даниела Илиянова Дечева
Английска филология - бакалавър , випуск 2015
Учител - ПМГ " Нанчо Попович"
гр. Шумен
Деница Пламенова Панайотова
Английска филология - бакалавър , випуск 2015
гр. Шумен
Добрин Величков Киров
Английска филология - бакалавър , випуск 2015
гр. Шумен
Жулиен Яниславов Янков
Английска филология - бакалавър , випуск 2015
гр. Шумен
manchester_united_92@abv.bg
Ива Гатева Казакова
Английска филология - бакалавър , випуск 2015
Управител - " Ив.Пак 1" ЕООД
гр. Хасково
Кристина Бочнова Кръстева
Английска филология - бакалавър , випуск 2015
гр. Шумен
Паолина Венелинова Кръстева
Английска филология - бакалавър , випуск 2015
Учител - СОУ " Васил Левски"
гр. Роман
Пламен Христов Тодоров
Английска филология - бакалавър , випуск 2015
Кредитен експерт - " Профи кредит " България ЕООД
гр. Шумен
Станислава Колева Желева
Английска филология - бакалавър , випуск 2015
Консултант - Фърст Онлайн Австралия
гр. Варна
Стела Николаеваа Стефанова
Английска филология - бакалавър , випуск 2015
Кредитен инспектор - БНП Париба
гр. София
Теофана Димитрова Михайлова
Английска филология - бакалавър , випуск 2015
Ст. учител
гр. Варна
Христо Георгиев Георгиев
Английска филология - бакалавър , випуск 2015
Служител - " Моба" ЕООД
гр. Шумен
Цветелина Василева Цветанова
Английска филология - бакалавър , випуск 2015
Технически сътрудник - Частна фирма
гр. Варна
Гюнтер Сунай Ибрям
Турска филология - бакалавър , випуск 2015
с. Памукчи , обл. Шумен
Петър Колев Топалов
Турска филология - бакалавър , випуск 2015
Полицай - РДГП Елхово
гр. Елхово
Нина Янева Иванова
PR в публичната администрация, магистър, випуск 2014
гр.Суворово
Ангел Николаев Колев
Връзки с обществеността, бакалавър, випуск 2014
Служител в частна фирма
Гр. Несебър
Виктория Николова Михайлова
Връзки с обществеността, бакалавър, випуск 2014
Консултант по продажбите в Telenor
гр. Шумен
Марина Иванова Ганчева-Петрова
Връзки с обществеността, бакалавър, випуск 2014
гр. Шумен
Паолина Първанова Първанова
Връзки с обществеността, бакалавър, випуск 2014
Служител в частна фирма
гр. Шумен
Станислава Ненчева Чукова
Връзки с обществеността, бакалавър, випуск 2014
гр. Шумен
Деница Стойчева Литарска
Журналистика, бакалавър, випуск 2014
гр. Варна
Йоана Христова Иванова
Журналистика, бакалавър, випуск 2014
Служител в частна фирма
гр. Варна
Катя Стоянова Колева
Журналистика, бакалавър, випуск 2014
гр. Варна
Красимира Железова Кръстева
Журналистика, бакалавър, випуск 2014
гр. Смядово
Симона Бориславова Славева
Журналистика, бакалавър, випуск 2014
гр. Шумен
Теодора Стефанова Тодорова
Журналистика, бакалавър, випуск 2014
гр. Варна
Жени Свиленова Димитрова
История - бакалавър, випуск 2014
гр. Шумен
Айлин Рашидова Мехмедова
История и география, бакалавър, 2014
Учител в ПГ по машиностроене гр. Шумен
гр. Шумен
Виолета Петрова Миткова
История и география, бакалавър, 2014
Служител - "АЛТ - груп" ЕООД
гр. Варна
Деница Кънчева Пенева
История и география-,бакалавър, випуск 2014
Съдебен деловодител в Окръжна прокуратура гр. Разград
гр. Разград
Николинка Стоянова Станчева
История и география, бакалавър, 2014
Учител - СОУ"Св.Паисий Хилендарски" - гр.Плиска
гр. Шумен
Илиана Руменова Кирилова
Руска филология - бакалавър, випуск 2014
гр. Шумен
Надежда Владимирова Димитрова
Руска филология - бакалавър, випуск 2014
Барман - "Бижу"
гр. Шумен
Дениз Йълмазов Абдулов
Приложна лингвистика - РЕТЕ - бакалавър, випуск 2014
Служител в частна фирма
гр. Разград
Елис Мустафа Фаик
Приложна лингвистика - РЕТЕ - бакалавър, випуск 2014
гр. Шумен
Ива Йорданова Илиева
Приложна лингвистика - РЕТЕ - бакалавър, випуск 2014
Управител на частна фирма
гр. Шумен
Йорданка Иванова Андреева
Приложна лингвистика - РЕТЕ - бакалавър, випуск 2014
Офис - организатор - "ДиД Експрес"
гр. Търговище
Себиле Хасан Кадир
Приложна лингвистика - РЕТЕ - бакалавър, випуск 2014
с. Здравец, обл. Разград
Сибел Акиф Федаил
Приложна лингвистика - РЕТЕ - бакалавър, випуск 2014
гр. Завет
Белин Георгиев Георгиев
Теология, бакалавър, випуск 2014
Свещеник БПЦ
гр. Поморие
Георги Белинов Георгиев
Теология, бакалавър, випуск 2014
гр.Ямбол
Димитър Атанасов Михайлов
Теология, бакалавър, випуск 2014
Военно формирование 22720 гр. Смядово
гр. Смядово
Димитър Тодоров Нейчев
Теология, магистър, випуск 2014
гр. Кранево
Ламбри Динев Динев
Теология, бакалавър, випуск 2014
Архимандрит във Видинска Св.Митрополия
гр. Видин
Валентин Светославов Иванов
Английска филология - бакалавър, випуск 2014

Учител СОУ"Сава Доброплодни"

гр. Шумен
valentinivanov91@gmail.com
Виктория Николаева Янкова
Английска филология - бакалавър, випуск 2014

гр. Варна
ghardian@abv.bg
Полина Тодорова 
Английска филология - бакалавър, випуск 2014

Учител ОУ"Св.Св. Кирил и Методий"

с.Драгоево, обл.Шумен
polijak@abv.bg
Радостина Пламенова Василева
Английска филология - бакалавър, випуск 2014

Технически секретар МЦ "д-р Семкова"

гр. Шумен
radostchetoo@yahoo.com
Сибел Невзат Ахмед
Английска филология - бакалавър, випуск 2014

Служител в "Херти" АД

гр. Шумен
sibel.a@outlook.com
Биляна Методиева Крумова
Немска филология - магистър, випуск 2014

Търговец с немска филология - "Грайфер България" ЕООД

гр. Шумен
krumova_b@yahoo.com
Гергана Стоянова Йовчева
Немска филология - бакалавър, випуск 2014

гр. Пазарджик
gery_jovcheva@abv.bg
Гина Тодорова Вълчева
Немска филология - бакалавър, випуск 2014

Офис - мениджър в частна фирма

гр. Варна
tival@web.de
Лора Басим Тамер 
Немска филология - бакалавър, випуск 2014

гр. Шумен
ltamer39@gmail.com
Миглена Николаева Гунчева
Немска филология - бакалавър, випуск 2014

гр. Варна
megitkaa@abv.bg
Велимира Андреева Минкова
Българска филология- бакалавър, випуск 2013

гр. Шумен
villlity@abv.bg
Гергана Евтимова Маркова
Българска филология- бакалавър, випуск 2013

гр. Шумен
gergana_evtimova23@abv.bg
Катерина Славчева Колева
Българска филология- бакалавър, випуск 2013

гр. Раднево
kachita_@abv.bg
Минка Антонова Колева 
Българска филология- бакалавър, випуск 2013

гр. Провадия
mimeto_malkata@abv.bg
Михаела Пламенова Трифонова
Българска филология- бакалавър, випуск 2013

Оперативен счетоводител - "Билла" ЕООД

гр. Шумен
Радина Стефанова Денева
Българска филология- бакалавър, випуск 2013

гр. Шумен
radina1303@abv.bg
Радостина Емилова Димитрова
Българска филология- бакалавър, випуск 2013

Барман

гр. Варна
Розалина Събева Иванова
Българска филология- бакалавър, випуск 2013

гр. Шумен
lukretsia@abv.bg
Сияна Янакиева Османова
Българска филология- бакалавър, випуск 2013

гр. Обзор
Siyana1987@abv.bg
Вероника Маринова Димова 
PRна публичната администрация - магистър, випуск 2013

Специалист европейски проекти - Общинска администрация

гр. Смядово
veronica_dimitrova36@abv.bg
Христинка Маринова Добрева
PRна публичната администрация - магистър, випуск 2013

Търговски представител - "Кингс табако"

гр. Шумен
hris.tobacoo@abv.bg
Михаела Янева Енева
Езиково обслужване на туризма и бизнеса - магистър, випуск 2013

Оператор въвеждане на данни - "Инвамед" ЕООД

гр. Шумен
mihaelaemeva@gmail.com
Ахмед Мустафа Байрам
Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2013

Търговски помощник - ЕТ"Джими-Сой"

гр. Дулово
ronyks@abv.bg
Джейлян Федаилова Юдаитова
Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2013

Експедитор на стоки - "Ново стъкло" ЕАД

гр. Нови пазар
dzheylyanydaimova@gmail.com
Йоанна Калчева Дончева
Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2013

гр. Шумен
yoanna.doncheva@abv.bg
Маргарита Димчева Димова
Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2013

PR експерт

гр. Бяла
magidimova90@gmail.com
Мариана Руменова Асенова
Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2013

Експерт - ОСЗ

гр. Враца
mimi_1.9.8.7@abv.bg
Надежда Георгиева Папазова
Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2013

гр. Велики Преслав
nadya_88@abv.bg
Цонка Емилова Крумова
Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2013

Технически секретар - вестник "Търговищки новини"

гр. Търговище
Антония Кънчева Димитрова
Журналистика - бакалавър, випуск 2013

Журналист - вестник "Екип 7"

гр. Разград
jurnalistkata89@abv.bg
Даниела Николова Райчева 
Журналистика - бакалавър, випуск 2013

гр. Каспичан
didi.raycheva@abv.bg
Екатерина Мирославова Христова
Журналистика - бакалавър, випуск 2013

Технически секретар - ЕТ"Божидар Николов"

гр. Търговище
ekaterinamn@abv.bg
Силвия Георгиева Пиргова
Журналистика - бакалавър, випуск 2013

Технически сътрудник - Адвокатска колегия

гр. Шумен
spirgova@abv.bg
Хрисимира Димитрова Милкова
Журналистика - магистър, випуск 2013

Брокер - Агенция за недвижими имоти

гр. Шумен
diamant1510@abv.bg
Айджан Исмет Мехмед
КИНТ

гр. София
Gubree@abv.bg
Мирослав Тодоров Тодоров
История - бакалавър, випуск 2013

СО

гр. Шумен
todorovmiro@gmail.com
Надежда Огнянова Филипова
КИНТ - История - магистър, випуск 2013

Администратор - ПД"Изгрев"

гр. Бяла
nadi_1984@abv.bg
Ралица Миткова Атанасова
История - бакалавър, випуск 2013

Служител - "Табак Маркет"

гр. Димитровград
raletonolove@abv.bg
Росица Йорданова Пенева
История - бакалавър, випуск 2013

Съдебен деловодител - Административен съд

гр. Разград
Сема Юсуф Алиева
КИНТ - История - магистър, випуск 2013

Учител - ПГ"Васил Левски"

гр. Исперих
sema_alieva@abv.bg
Добромир Трифонов Трифонов
Археология - бакалавър, випуск 2013

гр. Търговище
llahtepa@abv.bg
Иво Илиев Узунов
Археология - бакалавър, випуск 2013

Служител - "Кауфланд" ЕООД

гр. Каварна
rokara@abv.bg
Йорданка Жечкова Йорданова
Археология - бакалавър, випуск 2013

гр. Шумен
yordanka88@abv.bg
Станислав Димитров Петров
Археология - бакалавър, випуск 2013

гр. Дулово
petrov_stanislav@abv.bg
Стефан Стефанов Миндов
Археология - бакалавър, випуск 2013

гр. Шумен
stefan.mindov@abv.bg
Стефан Юлиев Андонов
Археология - бакалавър, випуск 2013

гр. Шумен
stefanandonov@abv.bg
Борис Георгиев Георгиев
Теология - магистър, випуск 2013

Свещеник в Сливенска епархия

гр. Сливен
Владо Йорданов Буров
Теология - магистър, випуск 2013

Пастор

гр.Пазарджик
Вячеслав Петров Фурника
Теология - магистър, випуск 2013

Пастор

гр. Бургас
Георги Желев Георгиев
Теология - магистър, випуск 2013

Учител

гр. Варна
Данаил Димитров Добрев
Теология - магистър, випуск 2013

Управител - "Евъргрийн" ЕООД

гр. Варна
Димитър Филков Вълчанов
Теология - бакалавър, випуск 2013

Началник - фонд "Земеделие"

гр. Нови Пазар
peizi@abv.bg
Димитър Тодоров Нейчев
Теология - бакалавър, випуск 2013

гр. Балчик
dneytchev@gmail.com
Иван Цочев Иванов
Теология - магистър, випуск 2013

Служител в Енерго-Про, Търговище

гр. Търговище
Йордан Светлозаров Пеянски
Теология - магистър, випуск 2013

Дизайнер - "Светлина на Балканите"

гр. София
peyanski@abv.bg
Костадинка Байкова Костадинова
Теология - магистър, випуск 2013

Търговски представител в частна фирма

гр. Шумен
Мария-Луиза Атанасова Михайлова
Теология - бакалавър, випуск 2013

Служител във "Фикосота", Шумен

гр. Смядово
marialniza_mihailova@abv.bg
Митко Николов Ламбов
Теология - магистър, випуск 2013

Терапевт в Линц, Австрия

гр. Линц, Австрия
Павлинка Иванова Станева
Теология - бакалавър, випуск 2013

Възпитател в ЦДГ, с. Казашко, община Дългопол, Варненска обл.

с. Казашко, обл.Варненска
Пламен Янков Василев
Теология - магистър, випуск 2013

Пастор

гр. Шумен
plamen63@abv.bg
Сашо Георгиев Ангелов
Теология - магистър, випуск 2013

Пастор

гр.Пазарджик
Симеон Кирилов Симеонов
Теология - бакалавър, випуск 2013

Служител в "Паркинги и гаражи", Шумен

гр. Шумен
Тодор Трошев Тодоров
Теология - магистър, випуск 2013

Юрист

гр. Варна
Аднан Шакриев Нуриев
Български език и руски език - бакалавър, випуск 2013

Търговски консултант - "Мобилтел" ЕАД

гр. Търговище
domum@abv.bg
Айше Айдън Расим
Български език и руски език - бакалавър, випуск 2013

гр. Разград
ayshe_yunal@abv.bg
Владимира Иванова Стоилова
Български език и руски език - бакалавър, випуск 2013

гр. Бургас
visbs@abv.bg
Даниел Георгиев Желев
Български език и руски език - бакалавър, випуск 2013

гр. Шумен
danielzhelev@yahoo.com
Марина Младенова Борисова
Български език и руски език - бакалавър, випуск 2013

Управител - "Оризмар" ЕООД

гр. Търговище
marina_@abv.bg
Мария Добрева Жекова
Български език и история - бакалавър, випуск 2013

гр. Шумен
miss_marie_rese@abv.bg
Мария Петрова Тенева
Български език и руски език - бакалавър, випуск 2013

гр. Търговище
mima_oki@abv.bg
Николинка Георгиева 
Български език и руски език - бакалавър, випуск 2013

гр. Варна
nikdinka_86@abv.bg
Александър Бохос Керемун
Английска филология - магистър, випуск 2013

гр. Варна
trade_bg@yahoo.com
Деница Илиева Стоева
Английска филология - бакалавър, випуск 2013

Учител по английски език - Образователен център "6+"

гр. Сливен
Димо Тодоров Тодоров
Английска филология - бакалавър, випуск 2013

гр. Варна
scubo77@abv.bg
Екатерина Панайотова Топалова
Английска филология - магистър, випуск 2013

гр. Шумен
e.topalova@yahoo.com
Зорница Младенова 
Английска филология - бакалавър, випуск 2013

Специалист доставки - "Пластхим - Т"АД

гр.Аксаково
zornitsa2002@abv.bg
Ивелин Иванов Минков
Английска филология - бакалавър, випуск 2013

Учител - "Минков" езикова школа

гр. Бургас
ivelinm@abv.bg
Илиана Димитрова Тинева
Английска филология - бакалавър, випуск 2013

Представител продажби - "ШЕЛ"

гр. Варна
ilianica@av.bg
Йорданка Тодорова Вълчанова 
Английска филология - магистър, випуск 2013

гр. Шумен
valtchanovaj@abv.bg
Кристина Василева Сандева
Английска филология - бакалавър, випуск 2013

Учител по чужд език - СОУ"Н.Й.Вапцаров"

гр. Приморско
cristinasandeva@yahoo.com
Люба Константинова Николаева
Английска филология - бакалавър, випуск 2013

Офис мениджър - "Ново стъкло" ЕАД

гр. Нови пазар
lu4iq_nikolova@abv.bg
Маргарита Георгиева Байкуска 
Английска филология - бакалавър, випуск 2013

Учител по английски език - ПГИ"Проф.д-рД.Табаков"

гр. Сливен
margi_69@abv.bg
Миглена Цветанова Георгиева
Английска филология - магистър, випуск 2013

Учител по английски език - ФСГ "Васил Левски"

гр. Монтана
drugatajena@abv.bg
Рени Тонева Кирова
Английска филология - бакалавър, випуск 2013

Маркетинг специалист и реклама - "Конека България"ООД

гр. Варна
renny_kirova@yahoo.com
Теодора Красимирова Кузманова
Английска филология - бакалавър, випуск 2013

гр. Луковит
tedy_blue@abv.bg
Галина Анастасова Динева
Руска филология - бакалавър, випуск 2013

Учител - ОДЗ"Първи юни"

гр. Белослав
Емине Акифова Алиева
Приложна лингвистика - РЕТЕ - бакалавър, випуск 2013

с. Методиево, обл.Шумен
alieva_emine@abv.bg
Недялка Георгиева Ганчева 
ЕОТБ - руска филология - магистър, випуск 2013

Служител - ТМПЦ

гр. Варна
ngancheva@yahoo.com
Николай Димитров Тодоров
Руска филология - бакалавър, випуск 2013

Администратор - хотел "Мизия"

гр. Търговище
Рукие Ахмедова Дурлева
Приложна лингвистика - РЕТЕ - бакалавър, випуск 2013

Библиотекар - НЧ"Просвета 1930"

с.Нова Бяла река, обл.Шумен
rukiedurleva@abv.bg
Самуила Добрева Добрева
Лингвистика и масови комуникации - магистър, випуск 2013

Служител - "Виктория Уникат" ЕООД

гр. Варна
samuilad@abv.bg
Янита Георгиева Банчева
Руска филология - бакалавър, випуск 2013

Възпитател - ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

гр. Дулово
Y.Bancheva@gmail.com
Али Наджи Али
Турска филология - бакалавър, випуск 2013

Служител - "Нивеск БГ"ЕООД

гр. Шумен
alican900330@abv.bg
Гергана Лъчезарова Георгиева
Турска филология - бакалавър, випуск 2013

Собственик на частен бизнес

гр. Разград
juja_djeri@abv.bg
Гюляй Ехлиман Сали
Турска филология - бакалавър, випуск 2013

гр. Шумен
yalug@abv.bg
Даниела Станиславова Георгиева
Турска филология - бакалавър, випуск 2013

Системен оператор - ОД на МВР

гр. Търговище
Джейлян Хюсеин Али
Турска филология - бакалавър, випуск 2013

гр. Шумен
cenito123@abv.bg
Есин Сейфетинова Джелилова
Турска филология - бакалавър, випуск 2013

гр. Търговище
e_seyfetinova@abv.bg
Мертем Кахраман
Турска филология - бакалавър, випуск 2013

гр. Шумен
mery_bg_88@hotmail.com
Рабие Акифова Мехмедова
Турска филология - бакалавър, випуск 2013

Служител - "Еконт Експрес"

гр. Търговище
r.mehmedova@abv.bg
Руска Милкова Апостолова 
Турска филология - бакалавър, випуск 2013

Служител - "СВА"

гр. Варна
kolilona@abv.bg
Стойна Димитрова Йотова
Турска филология - бакалавър, випуск 2013

гр. Ямбол
jonsan_baby@abv.bg
Сюлбие Исмаил Сели
Турска филология - бакалавър, випуск 2013

гр. Каспичан
sulbie_1988@abv.bg
Хюсеин Мустафов Черкезов 
Турска филология - бакалавър, випуск 2013

гр. Шумен
Cherkerak1989@abv.bg
Юлкие Шабан Мехмед
Турска филология - бакалавър, випуск 2013

гр. Дулово
ukke_89@abv.bg
Виолета Цончева Йорданова
Образователна и научна степен ДОКТОР по Българска литература- доктор, випуск 2012

Старши учител - ГПЧЕ"Н.Й.Вапцаров"

гр.Шумен

Ангелина Петкова Каменова

Българска филология- бакалавър, випуск 2012
Учител по БЕЛ
гр. Силистра

Валентина Костадинова Великова

Българска филология - бакалавър, випуск 2012
гр. Дулово
valentina_89@abv.bg

Венцислава Гошева Георгиева

Българска филология - бакалавър, випуск 2012
гр. Шумен
venichka_1989@abv.bg

Виктория Пламенова Василева

Българска филология - бакалавър, випуск 2012
гр. Търговище
viktoriika_1989@abv.bg

Димка Михайлова Василева

Българска филология - бакалавър, випуск 2012
Младши възпитател - ОУ"Св.Климент Охридски"
с.Пет могили, обл.Шумен

Йорданка Миткова Ангелова

Българска филология - бакалавър, випуск 2012
гр. Върбица
angelova_mi@abv.bg

Кристина Наскова Йосифова

Българска филология - бакалавър, випуск 2012
с. Врабево, обл.Ловеч
otka4enata_kaka89@abv.bg

Магдалена Руменова Йотова

Българска филология - бакалавър, випуск 2012
гр. Ловеч
magdalena_jotova@abv.bg

Миглена Николаева Генешка

Българска филология - бакалавър, випуск 2012
Служител в частна фирма
гр. Троян
meginka_89@mail.bg

Светла Валериева Ганчева

Българска филология - бакалавър, випуск 2012
Репортер
в радио "Фокус"-Шумен

с. Гложене, обл. Враца

svetleto_777@abv.bg

Стоян Петков Гургутов

Българска филология - бакалавър, випуск 2012
гр. Панагюрище
s.p.g@abv.bg

Таня Александрова Александрова

Българска филология- бакалавър, випуск 2012
Старши учител - СОУ"Трайко Симеонов"
гр. Шумен

Таня Енчева Енчева

Българска филология - бакалавър, випуск 2012
гр. Дулово
tani_lala@abv.bg

Айлин Мюхтерем Шабан

Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2012
гр. Шумен
aylin0508@abv.bg

Ваня Йорданова Александрова

Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2012
Служител в частна фирма
гр. Шумен
angel_vania@abv.bg

Галина Александрова Ганчева

Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2012
с. Дибич, обл. Шумен
galenceto_89_1989@abv.bg

Гергана Евгениева Енчева

Журналистика - бакалавър, випуск 2012
гр. Шумен
gereetooo@abv.bg

Деница Свиленова Недялкова

Журналистика - бакалавър, випуск 2012
с. Каменар, обл. Разград
denka_benkaaa@abv.bg

Надежда Георгиева Газибарова

Журналистика - бакалавър, випуск 2012
гр. Варна
n.gazibarova@abv.bg

Ралица Добромирова Добрева

Журналистика - бакалавър, випуск 2012
гр. Шумен
ralicadobreva@gmail.com

Стоян Стойчев Вълчев

Журналистика - бакалавър, випуск 2012
гр. Шумен
stoian89@abv.bg

Диана Костадинова Коченджиева

Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2012
гр. Кърджали
diana_kochendjieva@abv.bg

Мануела Коцева Манчева

Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2012
гр. Кнежа
mani4ka_86@anb.nh

Мария Петрова Гиева

Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2012
гр. Пловдив
sharp_bent@abv.bg

Симона Пламенова Пенева

Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2012
гр. Шумен
moni1.9.8.7@abv.bg

Валерия Димитрова Бонева

История - бакалавър, випуск 2012
Служител в частна фирма
гр. Шумен
valeriq.boneva@abv.bg

Георги Свиленов Стоянов

История - бакалавър, випуск 2012
гр. Дулово
star.scream@abv.bg

Йовка Валентинова Димитрова

История - бакалавър, випуск 2012
гр. Тервел
stuklar_iovka@abv.bg

Дионисий Бойчев Мишев

Теология - магистър, випуск 2012
Църковно- просветен отдел на Св. Синод
гр.София

Живко Иванов Славов

Теология - бакалавър, випуск 2012
Служител в Сливенска митрополия
гр. Сливен

Иван Марков Стоянов

Теология - бакалавър, випуск 2012
Читалищен служител
с. Стража, обл. Търговишко

Иванка Друмева Неделчева

Теология - бакалавър, випуск 2012
Служител в Поморийския манастир
гр. Поморие

Ивелин Огнянов Ангелов

Теология - магистър, випуск 2012
Собственик на пункт за коли
гр. Ямбол

Йордан Паскалев Йорданов

Теология - бакалавър, випуск 2012
Бизнесмен
гр. Несебър

Кирил Христов Минев

Теология - бакалавър, випуск 2012
Служител
гр. Варна
kikoo_o@abv.bg

Костадинка Байчева Костадинова

Теология - бакалавър, випуск 2012
Търговски представител в частна фирма
гр. Шумен
kiara1960@abv.bg

Мариян Кирилов Лозанов

Теология - бакалавър, випуск 2012
Свещеник в с. Мрамор, Софийско
гр. София

Милко Йорданов Миленков

Теология - магистър, випуск 2012
Свещеник
гр. Варна

Мирослав Стефанов Енчев

Теология - бакалавър, випуск 2012
Свещеник, Добрич, Варненска митрополия
гр. Добрич

Невена Иванова Големехова

Теология - бакалавър, випуск 2012
Служител във "Фикосота синтез" АД
гр. Шумен
nevena_198@abv.bg

Неделчо Стойчев Неделчев

Теология - бакалавър, випуск 2012
Охранител в банка - Шумен
гр. Шумен

Петър Зарков Попов

Теология - бакалавър, випуск 2012
Служител в "Кауфланд"
гр. Шумен

Пламен Стоянов Минков

Теология - бакалавър, випуск 2012
Служител в БДЖ
гр. Варна

Розалина Димитрова Димитрова

Теология - магистър, випуск 2012
Учител
гр. Варна

Снежанка Георгиева Славчева

Теология - бакалавър, випуск 2012
с. Давидово, обл. Търговище
sneja.slav@gmail.com

Стефан Христов Стефанов

Теология - бакалавър, випуск 2012
Земеделски производител
гр. Попово

Вилияна Васкова Каменова

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2012
Учител по БЕЛ
гр. Видин
viliqna.kamenova@abv.bg

Галина Иванова Василева

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2012
Отчетник измервателни уреди - В и К" ООД
гр. Исперих
galche_85@abv.bg

Десислава Димчева Иванова

Български език, руски език- бакалавър, випуск 2012
Възпитател - ОУ"Св.Климент Охридски"
с.Пет могили, обл.Шумен

Джемиле Мустафова Бозева

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2012
с. Благоево, обл. Разград
djemka_1988@abv.bg

Лидия Руменова Димитрова

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2012
гр. Омуртаг
lidiq_dimitrova@abv.bg

Мария Добринова Герчева

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2012
Служител в частна фирма
с. Дибич, обл. Шумен
mariyagercheva@abv.bg

Нина Янева Иванова

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2012
Управител - "Петропакс" ЕООД
гр. Суворово
nina.1110@abv.bg

Радостина Венчева Иванова

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2012
гр. Шумен
radostina88@gmail.com

Стиляна Стефанова Иванова

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2012
гр. Севлиево
stilqna_ivanova@abv.bg

Мая Тодорова Чанева

Английска филилогия- лингвистика и превод- магистър, випуск 2012
Учител - ГПЧЕ"Н.Й.Вапцаров"
гр. Шумен

Айсун Саим Али

Английска филология - бакалавър, випуск 2012
с. Трем, обл. Шумен
ciko_aysun@hotmail.com

Антония Венелинова Попова

Английска филология - бакалавър, випуск 2012
Преводач в частна фирма
гр. Добрич
tonip@abv.bg

Десислава Йорданова Маринова

Английска филология- бакалавър, випуск 2012
Младши учител - ОУ"Св.Кирил и Методий"
с.Драгоево, обл.Шумен

Димитър Тонев Тодоров

Английска филология - бакалавър, випуск 2012
Служител в частна фирма
гр. Враца
jana660131@mail.bg

Миглена Цветанова Георгиева

Английска филология - бакалавър, випуск 2012
гр. Монтана
drugatajena@abv.bg

Неше Севинч Ейб

Английска филология - бакалавър, випуск 2012
Служител в частна фирма
гр. Шумен
nese.eyub@abv.bg

Пламен Тихомиров Троев

Английска филология - бакалавър, випуск 2012
Преводач в частна фирма
гр. Шумен
rroni_11@abv.bg

Стилиян Данчев Николов

Английска филология - бакалавър, випуск 2012
Охранител в частна фирма
гр. Шумен
stil_drums@abv.bg

Кристина Здравкова Иванова

Немска филология - бакалавър, випуск 2012
с. Селановци, обл.Враца
ivanovvva@mail.bg

Росица Венелинова Василева

Немска филология - бакалавър, випуск 2012
Учител по немски език - ГПЧЕ"Н.Й.Вапцаров"
гр. Шумен
r.vasileva_elba@abv.bg

Хабибе Саидова Арунова

Немска филология - бакалавър, випуск 2012
Администратор в хотел
с. Добротица, обл. Търговище
habito_@abv.bg

Даниел Руменов Димитров

Руска филология - бакалавър, випуск 2012
Агент обслужване на клиенти - фирма "Хюлиет пакард" - София
гр. Шумен
danielddd81@gmail.com

Елена Маринова Михайлова

Руска филология - бакалавър, випуск 2012
Продължаващо обучение - маг. програма "Лингвистика и превод", ШУ
гр. Левски

Жени Валентинова Дрехарова

Руска филология - бакалавър, випуск 2012
Работи в МОЛ - гр. Варна
гр. Варна
jeninka@abv.bg

Златина Боянова Костова

Руска филология - бакалавър, випуск 2012
В туристическа фирма - гр. Бургас
гр. Бургас
zlati_sweet88@abv.bg

Йоана Евгениева Добрева

Руска филология - бакалавър, випуск 2012
Собствен бизнес
гр. Русе
Нина Васильевна Чендева
Руска филология - бакалавър, випуск 2012
Учител в ОУ "Св.Кирил и Методий" - с. Царев брод
гр. Шумен
nina.chendeva@abv.bg

Веселин Митков Младенов

Езиково обслужване на туризма и бизнеса - магистър, випуск 2012
Технически сътрудник - "Мадара" АД - гр. Шумен пряко зает
гр. Шумен
Ивайло Юлианов Станев
Езиково обслужване на туризма и бизнеса - магистър, випуск 2012
Представител на Руския туроператор "НЕВА"

гр. Дряново

Таня Красимирова Филатова
Езиково обслужване на туризма и бизнеса - магистър, випуск 2012
гр. Разград
Айсун Алиева Алиева
РЕТЕ - бакалавър, випуск 2012
Технически сътрудник към фирма за превод и легализация на документи
гр. Варна
Дургюл Метин Муртаза
РЕТЕ - бакалавър, випуск 2012
Учител по руски, турски и англ. Език - По Европейска програма "Коменски" в училище в Бешикташ, Турция
гр. Балчик
duri_89@abv.bg

Мария Христова Балова

РЕТЕ - бакалавър, випуск 2012
Мл. експерт - РИО
гр. Малко Търново
mica_88@abv.bg

Севил Бейсим Мехмед

РЕТЕ - бакалавър, випуск 2012
Шивач - "Зора" ООД
гр. Велики Преслав

Лариса Борисова Савова

АЕРЕ - бакалавър, випуск 2012
Стюардеса в ОАЕ
гр. Шумен

Павлинка Добрева Николова

АЕРЕ - бакалавър, випуск 2012
Преводач в частна фирма
гр. Варна

Петя Нивалинова Гинева

АЕНЕ - бакалавър, випуск 2012
Учител по немски език - ГПЧЕ"Н.Й.Вапцаров"
гр. Шумен
nivallinova@abv.bg

Райна Петрова Антонова

АЕНЕ - бакалавър, випуск 2012
Преводач в частна фирма
гр. Шумен
raina89@abv.bg

Белиз Али Неджатин

БЕИ - бакалавър, випуск 2012
с. Вълнари, обл. Шумен
beliz.ali@abv.bg

Весиле Мустафа Басри

БЕИ - бакалавър, випуск 2012
Служител в частна фирма
гр. Завет
vesile.basri@mail.bg

Десислава Ивова Димитрова

БЕИ - бакалавър, випуск 2012
Педагог в училище
гр. Шумен
desi4ka89@abv.bg

Десислава Йорданова Маринова

БЕИ - бакалавър, випуск 2012
Служител в частна фирма
гр. Шумен
dodo_brit@abv.bg

Ергюл Мендуева Стоянова

Български език и история- бакалавър, випуск 2012
Младши учител - СОУ"Св.Паисий Хилендорски"
гр. Върбица

Михаела Пламенова Трифонова

БЕИ - бакалавър, випуск 2012
с. Никола Козлево, обл. Шумен
mishity_88@abv.bg

Светлана Георгиева Светославова

БЕИ - бакалавър, випуск 2012
гр. Свищов
svetli_sv@abv.bg

Елеонора Димитрова

История и география - бакалавър, випуск 2012
гр. Велико Търново
eli_shest@abv.bg

Иван Иванов Александров

История и география - бакалавър, випуск 2012
Служител в частна фирма
гр. Провадия
ivan_relmadrid@abv.bg

Иванка Георгиева Обретенова

История и география - бакалавър, випуск 2012
Учител по история
с. Коларци, обл. Добрич
vancheto_8811@abv.bg

Адриана Валентинова Вълчанова

Българска филология - бакалавър, випуск 2011
Учител по БЕЛ
гр. Добрич
adinka@gbg.bg

Александра Валентинова Андонова

Българска филология - бакалавър, випуск 2011
гр. Шумен
anitu_0@abv.bg

Ана Детелинова Ангелова

Българска филология - бакалавър, випуск 2011
гр. Плевен
ana_angel_@abv.bg

Ваня Георгиева Тонева

Българска филология - бакалавър, випуск 2011
Сътрудник продажби в частна фирма
с. Нова Камена, обл. Добрич
vany.g.toneva@abv.bg

Владимир Петров Димов

Българска филология - бакалавър, випуск 2011
гр. Шумен
dimov_vladimir@abv.bg

Евелина Борянова Петкова

Българска филология - бакалавър, випуск 2011
с. Божурлук, обл. Плевен
evelina_33@abv.bg

Живко Петров Желев

Българска филология - бакалавър, випуск 2011
Служител в частна фирма
гр. Шумен
bfillog@abv.bg

Мария Цветанова Цветанова

Българска филология - бакалавър, випуск 2011
гр. Луковит
malkoto_mime_88@abv.bg

Милена Георгиева Димитрова

Българска филология- бакалавър, випуск 2011
Учител - ПГ по селско стопанство
гр. Велики Преслав

Петя Петкова Петкова

Българска филология - бакалавър, випуск 2011
гр. Долни чифлик
petia__@abv.bg

Полина Пламенова Александрова

Българска филология - бакалавър, випуск 2011
Учител в училище
гр. Варна
polina_varna@abv.bg

Полина Полинова Петрина

Българска филология - бакалавър, випуск 2011
Социален работник - да се увеличат маг.програми
гр. София
pollyto_87@abv.bg

Пресиян Красимиров Пенчев

Българска филология - бакалавър, випуск 2011
гр. Варна
presian_penchev@abv.bg

Радослава Юлиянова Маринова

Българска филология - бакалавър, випуск 2011
гр. Варна
herata88@abv.bg

Симона Панкова Панова

Българска филология - бакалавър, випуск 2011
Учител в СОУ
гр. Търговище
simona_panova_@abv.bg

Станислава Спасова Кирилова

Българска филология- бакалавър, випуск 2011
Учител - ОУ"Христо Смирненски"
с.Ясенково, обл.Шумен

Тихомира Йорданова Димитрова

Българска филология - бакалавър, випуск 2011
Секретар - деловодител
гр. Русе
tihomira1982@abv.bg

Цветанка Стоянова Цветкова

Българска филология - бакалавър, випуск 2011
гр. Търговище
cvetanka_st_cvetkova@abv.bg

Цветелина Викторова Новева

Българска филология - бакалавър, випуск 2011
Сътрудник обслужване на клиенти - частна фирма

гр. София

Владислав Стефанов Стойнев
Журналистика - бакалавър, випуск 2011
Служител в частна фирма
гр. Нови пазар
vlstefanov@gmail.com

Десислава Любенова Драгомирова

Журналистика - бакалавър, випуск 2011
гр. Шумен
desislava.dragomirova@abv.bg

Десислава Спиридонова Колева

Журналистика - бакалавър, випуск 2011
Секретар - деловодител
гр. Шумен
koleva_17@abv.bg

Диляна Пламенова Колева

Журналистика - бакалавър, випуск 2011
гр. Шумен
didenceto30@abv.bg

Елена Йорданова Стоянова

Журналистика - бакалавър, випуск 2011
Служител в частна фирма
гр. Попово
mad_reindeer@abv.bg

Емилияна Методиева Стоянова

Журналистика - бакалавър, випуск 2011
гр. Каспичан
remember_m3@mail.bg

Йордан Стоянов Манчев

Журналистика - бакалавър, випуск 2011
Репортер в българска частна медия
гр. Враца
j_manchev@abv.bg

Канария Шефкъева Юсеинова

Журналистика - бакалавър, випуск 2011
гр. Ветово
my_love_bulgaria@hotmail.com

Мирослава Николаева Аргирова

Журналистика - бакалавър, випуск 2011
Програмен директор и радио водещ

гр. Шумен

miroslava_881@abv.bg

Надежда Стефанова Стоименова

Журналистика - бакалавър, випуск 2011
гр. Варна
nadejda.stoimenova@abv.bg

Росица Чанкова Русева

Журналистика - бакалавър, випуск 2011
гр. Якоруда
rosica.ruseva@abv.bg

Ирина Павлова Павлова

PR на публичната администрация - магистър,випуск 2011
гр. Варна
irina_pavlova_@abv.bg

Айше Тезджанова Сабриева

Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2011
гр. Разград
ayshe.sabrieva@abv.bg

Десислава Красимирова Илчева

Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2011
Технически асистент в частна фирма - 6м.
гр. Нови пазар
eddesi@abv.bg

Драга Динкова Георгиева

Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2011
Служител в частна фирма
гр. Генерал Тошево
draga_dg@abv.bg

Мадлена Драганчева Иванова

Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2011
гр. Павликени
magic88@abv.bg

Мария Юлианова Бурова

Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2011
гр. Шумен
maria.burova@abv.bg

Милена Евгениева Калева

Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2011
Учител
гр. Белослав
milena_evgenieva@abv.bg

Нина Лазарова Илиева

Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2011
гр. Каспичан
karamel4eto_888@abv.bg

Полина Надкова Найденова

Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2011
Журналист в национална частна медия
гр. Плевен
polly_dr@abv.bg

Христина Гочева Христова

Връзки с обществеността - бакалавър, випуск 2011
гр. Варна
hrisi_gocheva@abv.bg

Зорница Пламенова Велчева

История - бакалавър, випуск 2011
Учител - СОУ"Цанко Бакалов Церковски"
с. Никола Козлево, обл.Шумен
Мария Костова Иванова
История- бакалавър, випуск 2011
Античност и средновековие
гр. Силистра
Надежда Веселинова Иванова
История - бакалавър, випуск 2011
гр. Ловеч
Николай Петров Сладкаров
История - бакалавър, випуск 2011
гр. Шумен
Радина Васкова Пенчева
История - бакалавър, випуск 2011
Служител във фирма
гр. Белоградчик
Янко Антонов Иванов
История - бакалавър, випуск 2011
Учител в СОУ
гр. Търговище
Виолета Пенева Нейкова
История и география - бакалавър, випуск 2011
Секретар - деловодител

с. Езерово, обл. Варна

vili_neikova@abv.bg

Диляна Карова Минева

История и география - бакалавър, випуск 2011

гр. Шумен

hardweeds@abv.bg

Ивайло Христов Иванов

История и география - бакалавър, випуск 2011

гр. Нови пазар

Avitohol89@abv.bg

Илиян Ивайлов Милев

История и география - бакалавър, випуск 2011

гр. Шумен

ilian_m18@abv.bg

Валентина Жечева Йорданова

Археология - бакалавър, випуск 2011
Учител в СОУ
с. Драгоево, обл. Шумен
valenceto1984@abv.bg

Венцислав Светославов Петров

Археология - бакалавър, випуск 2011
гр. Тервел
ven_18@mail.bg

Георги Николаев Кънчев

Археология - бакалавър, випуск 2011
Крупие
гр. Шумен
georgi.kanchev88@abv.bg

Гергана Станимирова Дренчева

Археология - бакалавър, випуск 2011
Продължава обучението си в магистърска степен
гр. Варна
gerrganaaa_88@abv.bg

Десислава Емилова Бочкова

Археология - бакалавър, випуск 2011
Учител в СОУ
гр. Велики Преслав
d3es1nka@abv.bg

Евгени Гинев Запрянов

Археология - бакалавър, випуск 2011
гр. Шумен
Evgeni1_Ginev@abv.bg

Илиян Валентинов Ангелов

Археология - бакалавър, випуск 2011
Експерт в българска държавно дружество
гр. Горна Оряховица
iliqn_angelov@mail.bg

Ирина Пламенова Шуликова

Археология - бакалавър, випуск 2011
Уредник в музей
гр. Варна
shulikova@abv.bg

Мирослав Стефанов Цонев

Археология - бакалавър, випуск 2011
гр. Балчик
voldemart_@abv.bg

Радослав Евгениев Генчев

Археология- бакалавър, випуск 2011
Младши възпитател - ОУ"Панайот Волов"
гр. Мадара

Радостина Пенчева Атанасова

Археология - бакалавър, випуск 2011
Учител в СОУ
гр. Шумен
rost@abv.bg

Станимир Тодоров Крумов

Археология - бакалавър, випуск 2011
гр. Мартен
stanimirt@abv.bg

Александър Николов Александров

Теология - бакалавър, випуск 2011
Пастор / Баптистка църква
гр. Русе

Атанас Михов Антонов

Теология - бакалавър, випуск 2011
Монах, Бесарбовски манастир, Русенска митрополия
гр. Бургас

Георги Христов Михнев

Теология - бакалавър, випуск 2011
Свещеник - Доростолска епархия
гр. Русе
otec_georgi_mihnev@abv.bg

Георги Христов Попов

Теология - бакалавър, випуск 2011
Свещеник - Доростолска епархия
с. Филипево, обл.Силистра
artpopovi@abv.bg

Данаил Иванов Голомехов

Теология - бакалавър, випуск 2011
Свещеник, Якоруда, Неврокопска митрополия
гр. Якоруда
Десислава Стефчева Дочева
Теология - бакалавър, випуск 2011
Служител в Троянски манастир
гр. Ловеч

Димитър Добрев Митев

Теология - бакалавър, випуск 2011
Възпитател
гр. Шумен
Димчо Ангелов Кръстев
Теология - бакалавър, випуск 2011
Връзки с обществеността - порт Варна
гр. София
Емил Стоянов Яръмов
Теология - магистър, випуск 2011
Свещеник
гр. Бургас
emojazza75@abv.bg

Живко Куртев Великов

Теология - бакалавър, випуск 2011
гр. Варна
jivkOoOoO@abv.bg

Иван Боянов Смиловски

Теология - магистър, випуск 2011
Свещеник, Варненска митрополия
гр. Варна

Иван Цочев Иванов

Теология - бакалавър, випуск 2011
Служител в Енерго-Про, Търговище
гр. Търговище
Йеротей Станиславов Косаков
Теология - магистър, випуск 2011
Игумен на Поморийски манастир ,Сливенска митрополия
гр. Велико Търново
ierotey_13@abv.bg

Лилия Дешкова Величкова

Теология - бакалавър, випуск 2011
Служител в ШУ
гр. Шумен

Людмила Василева Йорданова

Теология - бакалавър, випуск 2011
гр. Шумен
lusi_6411@abv.bg

Матю Йорданов Запрянов

Теология - бакалавър, випуск 2011
Монах в Русенска митрополия
с. Кацелово, обл.Русе
sokora@abv.bg

Невена Иванова Голомехова

Теология - бакалавър, випуск 2011
Служител във "Фикосота синтез" АД
гр. Шумен
nevena_198@abv.bg

Пламен Господинов Марчев

Теология - бакалавър, випуск 2011
Свещеник, Шумен, Варненска митрополия
гр. Шумен
Полина Генова Солакова
Теология - бакалавър, випуск 2011
Служител в Троянски манастир
гр. Троян
Стефан Стойчев Кочев
Теология - бакалавър, випуск 2011
Служител в Рилски манастир
гр. Дупница
Цветан Славеев Иванов
Теология - бакалавър, випуск 2011
гр. Стара. Загора
cvetan_i@abv.bg

Цветанка Георгиева Петрова

Теология - магистър, випуск 2011
Професор в УНИБИТ - София
гр. Шумен

Ясен Шинев Янчев

Теология - магистър, випуск 2011
Свещеник - Варненска митрополия
гр. Варна

Деница Сергеева Софронова

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2011
Учител - Професионална гимназия
гр. Варна
sofronova_vn@abv.bg

Елена Иванова Едрева

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2011
гр. Ловеч
black_elf4e@abv.bg
Радостин Захариев Богданов 
БЕРЕ - бакалавър, випуск 2011

Собствен бизнес

гр. Шумен
ros_auto@mail.bg

Мая Тодорова Тодорова

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2011
Учител - СОУ"Св.Св.Кирил и Методий"
гр. Белослав

Михаела Илиева Кръстева

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2011
гр. Шумен
mihaelakrusteva@yahoo.com

Татяна Георгиева Георгиева

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2011
Възпитател - НУ"Климент Охридски" с.Крумово
гр. Ямбол
georgitas@abv.bg

Айнур Сюлейман Джавид

Английска филология - бакалавър, випуск 2011
Учител по английска филология
гр. Шумен
Ваня Петрова Петрова
Английска филология - магистър, випуск 2011
Преводач в българска частна фирма
гр. Свищов
vannissa@abv.bg

Венцислава Славчева Апостолова

Английска филология - бакалавър, випуск 2011
гр. Варна
Ивайла Красимирова Каджйска
Английска филология - магистър, випуск 2011
Външен експерт - икономист - ОССЗ
гр. Добрич
Люпчо Йосифов
Английска филология - бакалавър, випуск 2011
гр. Шумен
ljupco@abv.bg

Мария Бориславова Панайотова

Английска филология - бакалавър, випуск 2011
Документалист

гр. Шумен
chelsea_champions@abv.bg

Мариян Георгиев Паунов

Английска филология - магистър, випуск 2011
Учител по английски език
гр. Варна
Марияна Михайлова Кирилова
Английска филология- бакалавър, випуск 2011
Учител СОУ"Йоан Екзарх Български"
гр. Шумен

Милена Петрова Димитрова

Английска филология - бакалавър, випуск 2011
Представител бизнес услуги - Фирма Taxback.com
Мирослава Емилова Георгиева
Английска филология - магистър, випуск 2011
Учител - СОУ "Иван Вазов"
гр. Вършец
mimice@abv.bg

Павлета Маринова Георгиева

Английска филология - магистър, випуск 2011
Учител - ГПЧЕ"Н.Й.Вапцаров"
гр. Шумен
Пламена Николова Златанова
Английска филология - магистър, випуск 2011
Главен специалист продажби - Фирма Taxback.com
гр. Варна
Силвия Славчева Геогиева
Английски език- бакалавър, випуск 2011
Старши учител - СОУ"Г.С.Раковски"
гр.Каолиново

Тони Петрова Кирова

Английска филология - бакалавър, випуск 2011
гр. Варна
Айсел Бахри Муталиб
Немска филология - бакалавър, випуск 2011
гр. Разград
fisti4e_88@abv.bg

Веселина Руменова Вълкова

Немска филология - бакалавър, випуск 2011
Преводач в частна фирма
с. Тича, обл. Сливен
Vesito_123@abv.bg

Деян Николаев Гоцев

Немска филология - бакалавър, випуск 2011
Учител - ГПЧЕ"Н.Й.Вапцаров"
гр. Нови пазар
Игбале Мустафова Мустафова
Немска филология - бакалавър, випуск 2011
гр. Търговище
bubi_58@mail.bg

Ирина Илиева Христова

Немска филология - бакалавър, випуск 2011
Служител в частна фирма
гр. Разград
kozirka@yahoo.de

Петър Станчев Кирилов

Немска филология - бакалавър, випуск 2011
Управител - ЗП"П.Кирилов"
гр. Добрич
peter.kirilov@gmail.com

Росица Кирилова Тодорова

Немска филология - бакалавър, випуск 2011
Администратор в българска частна фирма
гр. Русе
ross_todorova@abv.bg

Селда Еролова Хилмиева

Немска филология - бакалавър, випуск 2011
с. Хитрино, обл. Шумен
selda_88@abv.bg

Елвин Ремзи Стоянова

Руска филология - бакалавър, випуск 2011
Диспечер - "Булгартранс" ООД
гр. Шумен

Илияна Веселова Миткова

Руска филология - бакалавър, випуск 2011
Експерт в бижутериен магазин
гр. Търговище
li177@abv.bg

Калоян Димитров Стефанов

Руска филология - бакалавър, випуск 2011
Технически сътрудник -община Тервел
гр. Тервел
house1987@abv.bg

Татяна Стояновна Пухлева

Руска филология - бакалавър, випуск 2011
Учител
с. Пиргово, обл. Русе

Флора Агоп Вартанян

Руска филология - бакалавър, випуск 2011
Мениджър резервация - туристическа фирма "Новатурс"
гр. Варна
flora.vartanyan@gmail.com

Мария Атанасова Атанасова

Езиково обслужване на туризма и бизнеса - магистър, випуск 2011
Учител; касиер-оператор към "ВиК"
гр. Каспичан
Наталия Недялкова
Езиково обслужване на туризма и бизнеса - магистър, випуск 2011
Преподавател в ШУ по руски език
гр. Шумен
Петър Добрев Петров
Езиково обслужване на туризма и бизнеса - магистър, випуск 2011
Техник - "ВиК" - гр. Провадия
гр. Провадия
Кристина Павловна (Пятенко) Янева
АЕРЕ - бакалавър, випуск 2011
Специалист - "Продажби, външна търговия"- "Херти" АД
гр. Шумен
Светлана Събева Пенчева
РЕТЕ - бакалавър, випуск 2011
Преводач - бюро за преводи
гр. Търговище
Севил Бейсин Керимова
РЕТЕ - бакалавър, випуск 2011
Служител в промишлено производство
с. Живково, обл. Шумен
Добрина Рачева Невянова
АЕНЕ - бакалавър, випуск 2011
с. Драгоево, обл. Шумен
Ирена Георгиева Иванова
АЕНЕ - бакалавър, випуск 2011
гр. Шумен
Полина Кирилова Найденова
АЕНЕ - бакалавър, випуск 2011
Продуктов мениджър в частна фирма
гр. Шумен
Дениз Назми Назим
Турска филология - бакалавър, випуск 2011
гр. Завет
deniz.nazmi@abv.bg

Есин Мустафа Халил

Турска филология - магистър, випуск 2011
Преводач - "Чете-БГ"ООД
гр. Разград
echete@abv.bg

Синан Исметов Мехмедов

Турска филология - бакалавър, випуск 2011
Комисионер - Посредник на търговски сделки

гр. Търговище

romansa_trg@hotmail.com

Айлен Кемал Ахмед

Българска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Търговище
Айсун Алиева Алиева
Българска филология - бакалавър, випуск 2010
Учител
гр. Варна
Вайде Нуфел Мехмедали
Българска филология - бакалавър, випуск 2010
Младши експерт - ДБТ - Каолиново
гр. Каолиново
Гергана Тицова Станчева
Българска филология - бакалавър, випуск 2010
Продавач - консултант - книжарница "Атлас"
гр. Разград
Гюлсевер Елиманова Мустафа
Българска филология - бакалавър, випуск 2010
Завеждащ администрация - ЦДГ "Пролет"
с. Стражец, общ. Разград
Десислава Цветкова Цветкова
Българска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
Диляна Цветкова Цветкова
Българска филология - бакалавър, випуск 2010
Социален работник
гр. Шумен
Емине Тефикова Рамаданова
Българска филология - бакалавър, випуск 2010
Технически сътрудник в частна фирма . Повече практики
гр. Шумен
emmka_drs@abv.bg

Зорница Лъчезарова Колева

Българска филология - бакалавър, випуск 2010
Консултант продажби в частна фирма
гр.Шумен

Катерина Георгиева Георгиева

Българска филология - бакалавър, випуск 2010
Офис сътрудник в българска частна фирма
гр.Нови пазар
keitikeit_karenina@abv.bg

Лина Богданова Иванова

Българска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Левски
lini4ka_1986@abv.bg

Маргарита Николова Иванова

Българска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Котел
mimsi-2@abv.bg
Мая Огнянова Бойчева

Българска филология - бакалавър, випуск 2010

гр. Шумен
Ралица Дончева Вълчева

Българска филология - магистър, випуск 2010
Координатор в деканска канцелария ФХН - Шуменски университет
гр. Шумен
Сибел Хайредин Ахмедова
Българска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
sibell_1986@abv.bg

Стефка Томова Вълкова

Българска филология - бакалавър, випуск 2010
Учител - СОУ"Христо Ботев"
гр.Карнобат
te4i_86@abv.bg

Александър Пламенов Йорданов

Журналистика - бакалавър, випуск 2010
Консултант в българска частна фирма
гр. Варна
aleksandaryordanov@orvmedia.com

Гергана Ганчева Николова

Публична администрация - магистър, випуск 2010
Старши специалист в Дирекция "Образование и култура" при Община Попово

гр. Попово

geri_gan4eva@abv.bg

Дорина Иванова Жечева

Журналистика - бакалавър, випуск 2010
гр. Каспичан
Dorina_87@abv.bg

Мариян Иванчев Иванов

Журналистика - бакалавър, випуск 2010
Редактор - радио Шумен
гр. Шумен
raven_dge@abv.bg

Младен Желев Йорданов

Журналистика - бакалавър, випуск 2010
гр. Варна
mladen86@mail.bg

Пламена Лидиева Лазарова

Журналистика - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
plami_aleks@abv.bg

Полина Иванова Велева

Журналистика - бакалавър, випуск 2010
гр. Луковит
polina_veleva@abv.bg

Радомир Здравков Атанасов

Журналистика - бакалавър, випуск 2010
Служител в частна фирма
гр. Шумен
radomiratanasov@yahoo.com

Тонина Венциславова Тонева

Журналистика - бакалавър, випуск 2010
гр. Варна
tonina_toneva@abv.bg

Айше Мустафа Алиосман-Вели

Български език и история - бакалавър, випуск 2010
Касиер-фактурист - "Интерсервиз Узунов" АД
гр. Варна
aneta_1985@abv.bg

Анета Тонева Милева

Български език и история - бакалавър, випуск 2010
Главен редактор на българска национална медия
гр. Търговище
mileva_aneta@abv.bg

Анифе Тахир Тахир

Български език и история - бакалавър, випуск 2010
Технически секретар - "Полекс София" ООД
с. Цонево, общ. Дългопол
anife.tahir@abv.bg

Атидже Мехмедова Джемалова

Български език и история - бакалавър, випуск 2010
с. Зараево, общ. Попово
atidje_djemalova@abv.bg

Борислав Недялков Георгиев

Български език и история - бакалавър, випуск 2010
Командир на отделение - РУ
гр. Попово

Боряна Ламбева Николова

Български език и история - бакалавър, випуск 2010
гр. Попово
tronix_bg@dir.bg

Зоя Новакова Новакова

Български език и история - бакалавър, випуск 2010
Търговски посредник за Словакия, Чехия,
Полша и Унгария със словашки, полски и
английски език

гр. Разград

ducky@mail.bg

Ивана Бориславова Добрева

Български език и история - бакалавър, випуск 2010
Учител по БЕЛ
гр. Шумен
ivanadobreva@abv.bg

Иванка Стоянова Иванова

Български език и история - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
vaneto_st@abv.bg

Ивелина Николаева Неделчева

Български език и история - бакалавър, випуск 2010
Учител - ОУ"Христо Ботев" с. Цонево
гр. Дългопол
ivet.vn_87@abv.bg

Йорданка Олегова Павлова

Български език и история - бакалавър, випуск 2010
Учител - ІІ СОУ"Н.Й.Вапцаров"
гр. Монтана
anomila@abv.bg

Кадрие Феимова Ескибинева

Български език и история - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
k_adrie@abv.bg

Мая Павлова Димитрова

Български език и история - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
maq_kv@mail.bg

Мехтие Хълми Хюсеин

Български език и история - бакалавър, випуск 2010
гр. Варна
mehtish@abv.bg

Мирослав Иванов Маринов

Български език и история - бакалавър, випуск 2010
Районен инспектор - ОД на МВР
гр. Варна

Наталия Петрова Николова

Български език и история - бакалавър, випуск 2010
Учител - ОУ"Митко Палаузов" с. Лопушина
гр. Дългопол

Пламена Димчева Неделчева

Български език и история- бакалавър, випуск 2010
Младши учител - ПГ по селско стопанство
гр. Нови пазар

Светлана Станчева Великова

Български език и история - бакалавър, випуск 2010
гр. Разград
eti_smiley@abv.bg

Стефан Пенчев Байнов

Български език и история - бакалавър, випуск 2010
Работещ - "Фикосота Синтес" ООД
гр. Шумен

Цветелин Илчов Илиев

Български език и история - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
cecko1235@abv.bg

Шерифе Мехмед Чобан

Български език и история - бакалавър, випуск 2010
Служител в частна фирма
гр. Силистра
sladka_sheki@mail.bg

Боян Димитров Илиев

История - бакалавър, випуск 2010
Учител
гр. Шумен
Бояна Максимова Богданова
История - бакалавър, випуск 2010
гр. Варна
Веселина Пламенова Тодорова
История - бакалавър, випуск 2010
гр. Провадия
Владимира Иванова Иванова
История - бакалавър, випуск 2010
гр. Варна
vladimira_ivanova@abv.bg

Галина Живкова Вичева

История - бакалавър, випуск 2010
Продавач-консултант - "Вили 97"
гр. Провадия
Георги Пенов Иванов
История - бакалавър, випуск 2010
Собствен бизнес
гр.Аксаково
gogo_penov@yahoo.com

Димитрина Господинова Иванова

История - бакалавър, випуск 2010
гр. Стралджа
Димитър Иванов Хаджиев
История - бакалавър, випуск 2010
Автомонтьор - частен автосервиз
гр. Казанлък
Диян Красимиров Димов
История - бакалавър, випуск 2010
ЛВК - "Винпром"
гр. Търговище
Емануил Александров Николов
История - бакалавър, випуск 2010
Екскурзовод - РИМ - Абритус
гр. Разград
Емануил Тодоров Александров
История - бакалавър, випуск 2010
Мениджър продажби - "Globul"
гр. Търговище
Емине Ерол Мухарем
История - бакалавър, випуск 2010
с.Острово, общ. Завет
Ива Василева Вълчанова - Йорданова
История - бакалавър, випуск 2010
гр. Вехтово
iva_2v@abv.bg

Ирина Христова Калинова

История - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
irka11@abv.bg

Катерина Желязкова Кирякова

История - бакалавър, випуск 2010
Служител в "Бабитта"
гр. Варна
Константин Мартинов Петров

История - бакалавър, випуск 2010

гр. Разград
siemensm@abv.bg

Лиляна Валериева Ячковска

История - бакалавър, випуск 2010
гр. Плевен
lili_az_s@abv.bg

Марина Светлева Стоянова

История - бакалавър, випуск 2010
Търговски представител - частна фирма
гр. Варна
Мартин Радославов Василев
История - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
martinellll@abv.bg

Стоянка Маринова Стоянова

История - бакалавър, випуск 2010
Технически секретар - "Сибиел" ООД
гр. Смядово
Сунай Ахмед Мустафа
История - бакалавър, випуск 2010
гр. Разград
onur92@abv.bg

Сълзица Христова Александрова

История - бакалавър, випуск 2010
Крупие - "МН-ГРУП", ООД
гр. Нови пазар
Ертек Фикрет Мустафа
История и география - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
erten_fikret@abv.bg

Ива Ганчева Панева

История и география - бакалавър, випуск 2010
Учител
гр. Ямбол
ivapaneva@abv.bg

Исмаил Ошнудов Исмаилов

История и география - бакалавър, випуск 2010
Служител в частна фирма
гр. Каварна
dark_matter_m@abv.bg

Мима Величкова Стоянова

История и география - бакалавър, випуск 2010
гр. Ямбол
mimist86@abv.bg

Радка Йорданова Стефанова

История и география - бакалавър, випуск 2010
Старши учител -ПУИ "д-р П.Берон"

гр. Търговище

ra4o73@abv.bg

Ралица Александрова Ванева

История и география - бакалавър, випуск 2010
гр. Русе
r1985@abv.bg

Реян Османов Реянов

История и география - бакалавър, випуск 2010
гр. Варна
reyan1986@abv.bg

Сабрие Белгинова Мустафова

История и география - бакалавър, випуск 2010
Секретар - деловодител
гр. Ветово
siss_belberova@abv.bg

Соня Стефанова Михова

История и география - бакалавър, випуск 2010
Учител
гр. Шумен
bon_bon@abv.bg

Тони Петкова Славова

История и география - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
slavova1988@abv.bg

Боян Тотев Иванов

Консервация и реставрация - магистър, випуск 2010
гр. Разград
thusteppes@gmail.bg

Деница Светославова Георгиева

Консервация и реставрация - магистър, випуск 2010
Педагогически съветник - ПГ по селско стопанство
гр. Верики Преслав
deni_georgieva@mail.bg

Евгени Атанасов Райчев

Консервация и реставрация - магистър, випуск 2010
гр. Варна
e_raycher@abv.bg

Алкин Ергюн Осман

Археология - бакалавър, випуск 2010
с. Руйно
alkin1986@abv.bg

Ваня Йорданова Сопотлиева

Археология - бакалавър, випуск 2010
гр. Шивачево
vania_85@mail.bg

Васил Димитров Петров

Археология- бакалавър, випуск 2010
Учител - СОУ"Йоан Екзарх Български"
гр. Шумен

Евгени Атанасов

Археология - бакалавър, випуск 2010
Учител - "Н.Й.Вапцаров"
гр. Щумен
e_saychev@abv.bg

Еливан Рубилова Ахмед

Археология - бакалавър, випуск 2010
гр. Нови пазар
elivan47@abv.bg

Зорница Радославова Райчева

Археология - бакалавър, випуск 2010
Екскурзовод
гр. Стара Загора
avrora_zori@mail.bg

Красимира Светлева Неделчева

Археология - бакалавър, випуск 2010
Касиер - продавач "Плюс"
гр. Провадия
Krasimira.Nedelcheva@abv.bg

Мая Данева Георгиева

Археология - бакалавър, випуск 2010
Учител
гр. Шумен
maxadaneva@abv.bg

Миглена Стефанова Минкова

Археология - бакалавър, випуск 2010
гр. Опака
msm_lina@abv.bg

Невян Огнянов Митев

Археология - бакалавър, випуск 2010
Уредник археолог - Исторически музей Провадия
гр. Варна
nepala@abv.bg

Петър Маринов Атанасов

Археология - бакалавър, випуск 2010
гр. Карнобат
loka@gbg.bg

Пламен Неделчев Тодоров

Археология - бакалавър, випуск 2010
Уредник-археологическа музейна сбирка

гр. Нови пазар

plamen_681@abv.bg

Радостин Никола Стоянов

Археология - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
rado85@abv.bg

Ралица Емилова Игнатова

Археология - бакалавър, випуск 2010
Учител
гр. Шумен
ra_4e@abv.bg

Росица Славчева Славова

Археология - бакалавър, випуск 2010
гр. Стара Загора
rosi_slavova@abv.bg

Силвия Маргаритова Георгиева

Археология - бакалавър, випуск 2010
Старши специалист
гр. Шумен
silviq_tg@mail.bg

Християн Стоянов Узунов

Археология - бакалавър, випуск 2010
Собствен бизнес
гр. Кубрат
agheologo@abv.bg

Александър Атанасов Димов

Теология - бакалавър, випуск 2010
гр. Елхово
hunt_cheetah20@abv.bg

Димитър Георгиев Димитров

Теология - бакалавър, випуск 2010
гр. Велики Преслав
dimitrov_75.1974@abv.bg

Лидия Зоева Чонева

Теология - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
lidia_zoneva@abv.bg

Людмил Колев Йорданов

Теология - бакалавър, випуск 2010
Свещеник, Софийска митрополия
гр. Перник

Пламен Нецков Иванов

Теология - бакалавър, випуск 2010
гр. Варна
plamen_n_i@abv.bg

Юлиян Снежанов Русев

Теология - бакалавър, випуск 2010
Еко инспектор в община Шумен
гр. Шумен

Янко Василев Джангозов

Теология - бакалавър, випуск 2010
Игумен на Шипченски манастир, Старозогорска митрополия
гр. Стара Загора

Янко Донев Янков

Теология - бакалавър, випуск 2010
Свещеник - Сливенска митрополия
гр. Ямбол

Цветослава Георгиева Христова

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2010
Студентски информационен център
гр. Шумен
cvetoslavahristova@abv.bg

Атидже Мехмедова Джемалова

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2010
с. Зараево, общ.Попово
atidje_djemalova@abv.bg

Вероника Маринова Димова

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2010
гр. Смядово
mishleto_87@mail.bg

Владимир Славчев Иванов

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2010
Технически сътрудник
гр. Русе
arabina@abv.bg

Гюсюм Апти Хаджъ

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2010
Секретар - деловодител
гр. Карнобат
g_usum@abv.bg

Деница Йотова Йотова

БЕРЕ -бакалавър, випуск 2010
Офис сътрудник в частна фирма - "Грестокомерс" ООД

гр. Шумен

denito.ld@gmail.com

Джемиле Джемалова

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2010
Главен специалист "ОЗК" - Община Върбица
гр. Върбица
gl.sp.obrazovanie1975@abv.bg

Евгения Димитрова Димитрова

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2010
гр. Исперих
ruskiq77@abv.bg

Елена Руменова Радева

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2010
Учител
гр. Шумен
eli2001forever@abv.bg

Ирина Иванова Милетиева

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2010
с. Медковец, обл.Монтана
ireto_1987@abv.bg

Меглена Николаева Петрова

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2010
Секретар - деловодител
гр. Търговище
megan8@abv.bg

Мехрибан Илхан Мехмед

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
mania4ka_666@abv.bg

Надежда Стоилова Методиева

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
nadq_333@abv.bg

Нели Атанасова Попова

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2010
Собствен бизнес
гр. Шумен
neli_a_popova@abv.bg
Севинч Лефтерова Давидова
БЕРЕ - бакалавър, випуск 2010

с. Гусла, обл.Шумен
sisa_1139@abv.bg

Силвия Борисова Петрова

БЕРЕ - бакалавър, випуск 2010
Помощник възпитател - ЦДГ
гр. Велики Преслав

Деляна Тончева Димитрова

Лингвистика и превод - магистър, випуск 2010
Преподавател - Шуменски университет
гр. Шумен
Ирена Стоянова Иванова
Приложна лингвистика - бакалавър, випуск 2010
Преводач, секретар в частна фирма
гр. София
reni_iv555@abv.bg

Мериян Джемил Шаиб

Лингивстика и масови комуникации - магистър, випуск 2010
с. Делчево, обл.Благоевград
Фатме Алиева Палова
Лингивстика и масови комуникации - магистър, випуск 2010
Преводач, секретар в частна фирма
с. Ловско, обл.Разград
fatme_Palova@abv.bg

Жанета Васкова Янакиева

Приложна лингвистика АЕНЕ - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
Ивелина Георгиева Георгиева
Приложна лингвистика АЕНЕ - магистър, випуск 2010
гр. Варна
no-longer@abv.bg

Александър Асенов Ризов

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
royal_gigolo@abv.bg

Анита Димитрова Димитрова

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
Преподавател по английски език - Програма за развитие на персонала към Бюрото по труда.

с. Недан, общ.Павликени

ani_nedan@abv.bg

Анна Иванова Божидарова

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Варна
annabva@yahoo.com

Атие Мустафова Синанова

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
Учител - СОУ"Христо Ботев"
гр. Славяново
atie_sinanova@abv.bg

Берин Бейхан Хасан

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
Учител - ПГХТД"Проф.д-р Асен Златаров"
гр. Шумен
Lady_blu_eyes@abv.bg

Богдана Пламенова Мишкова

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
Оптик
гр. Варна
Валентина Афанасиева Слабакова
Английска филология - бакалавър, випуск 2010
Представител бизнес услуги - Фирма Taxback.com
Валери Стойков Серафимов
Английска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
Виолета Господинова Господинова
Английска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Варна
Галина Росенова Русева
Английска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Горна Оряховица
Георги Росенов Гъдев
Английска филология - магистър, випуск 2010
Преводач във фирма
гр. Габрово
Гълъбина Венциславова Тотева
Английска филология - бакалавър, випуск 2010
ДДС одитор в чуждестранна фирма

гр. Варна
Даниела Енева Атанасова
Английска филология - магистър, випуск 2010
Преподавател в училище
гр. Варна
didche86@abv.bg

Десислава Валентинова Тодорова

Английска филология - магистър, випуск 2010
гр. Шумен
Диана Васкова Борисова
Английска филология - бакалавър, випуск 2010
Учител по английски език в ОУ "Христо Ботев"

гр. Варна

diana_en@abv.bg

Димитър Георгиев Гавраилов

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Варна
dgavrailov@abv.bg

Димитър Иванов Бошнаков

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
Учител по английски език - Германска институция за подпомагане на младежи с проблемно поведение
гр. Казанлък
boshnakovdimitar@gmail.com

Елена Красимирова Антонова

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
Елина Станкова Петрова
Английска филология - магистър, випуск 2010
Преводач в частна фирма
гр. Шумен
Елица Младенова Иванова
Английска филология - бакалавър, випуск 2010
Преводач на свободна практика
гр. Стралджа
Жасмина Георгиева Милева
Английска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Варна
sladka_jesi@yahoo.com

Ива Василева Кънчева

Английска филология - магистър, випуск 2010
гр. Елхово
iv_kancheva@abv.bg

Иванка Вълева Гъделова

Английска филология - магистър, випуск 2010
гр. Шумен
Ивелина Иванова Недкова
Английска филология - бакалавър, випуск 2010
Преводач в частна фирма
гр. Павликени
Ирена Стоянова Иванова
Английска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
reni_iv555@abv.bg

Ирина Пламенова Стоянова

Английска филология - магистър, випуск 2010
Административен координатор по "Еразъм"

гр. Шумен

irina_stynv@yahoo.com

Калина Йовчева Георгиева

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
Student support

гр. Варна
Калоян Добрев Маринов
Английска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Варна
Константин Станиславов Вуковалов
Английска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
kokoss@mail.bg

Красимира Иванова Стоянова

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Варна
kriss437@bitex.bg

Кремена Георгиева Кирилова

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
Секретар в чуждестранна фирма
гр. Шумен
Лина Милчева Янбастиева- Петрова
Английска филология- бакалавър, випуск 2010
Учител - СОУ"Йоан Екзарх Български"
гр.Шумен

Маргарита Йорданова Радославова

Английски език- бакалавър, випуск 2010
Старши учител -ПМГ"Нанчо Попович"
гр.Шумен

Мариана Николаева Баликова

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
Административен мениджър в международна фирма
гр. Стара Загора
mariana_balikova@yahoo.com

Мариана Тодорова Кръстева

Английска филология - магистър, випуск 2010
Преподавател - ТУ Варна
гр. Варна
mariana_tod@yahoo.com

Мария Железова Серафимова

Английска филология- бакалавър, випуск 2010
Старши учител - СОУ"Трайко Симеонов"
гр.Шумен
Мелизар Левентова Мухаремова

Английска филология - бакалавър, випуск 2010

с. Смирненски, обл.Русе
melizar_is@hotmail.com

Мирена Кирилова Минкова

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
Мениджър Информационни технологии - "Кри Кри България" АД
гр. София
minka.minkova@gmail.com
Младен Спиридонов Спиридонов

Английска филология - бакалавър, випуск 2010

гр. Шумен
done.by.mistake@gmail.com

Надежда Иванова

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
Технически сътрудник - "Волтнярд Вилас" ООД
гр. Варна
pate_nade21@abv.bg

Надежда Христова Христова

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
Преподавател във ВУЗ
гр. Варна
na_hristova@yahoo.com

Налян Сейфидинова Шекибова

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
с. Врани Кон, обл.Търговище
Николай Василев Николаев
Английска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Варна
Олга Анатолиевна Мириленко
Английска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. София
olchik20@abv.bg

Преслав Валентинов Кършовски

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
Собствен бизнес
гр. Плевен
pkurshovski@yahoo.com

Радослав Георгиев Койчев

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
Служител във фирма
гр. Шумен
rado_77bg@yahoo.com

Радослав Здравков Григоров

Английска филология - магистър, випуск 2010
Учител - ОУ"Тома Кърджиев"
Гр. Русе

Рамадан Джезми Расин

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
с. Главиница, обл.Пазарджик
ramadan_69@abv.bg

Светла Атанасова Иванова

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
Касиер - "CBA"
гр. Шумен
be_or_the_ball@abv.g

Светлана Илиева Деспева

Английска филология - магистър, випуск 2010
Продавач - консултант - KFC
гр. Полски Тръмбеш
kitten16@abv.bg

Силвия Людмилова Начкова

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Варна
silvest1r_f@abv.bg

Таня Петрова

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
Технически секретар - "Комфорт" ООД
гр. Раднево
mrs_dineva@abv.bg

Таня Петрова Динева

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
Технически секретар в частна фирма
гр. Стара Загора
lipstick@mail.bg

Татяна Стефанова Лефтерова-Стоячева

Английска филология - магистър, випуск 2010
Учител - VІІІ СОУПЧЕ "А-С. Пушкин"
гр. Варна
tanjabft@abv.bg

Тодор Янчев Иванов

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Варна
ga_todor@abv.bg

Яница Маркова Георгиева

Английска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
Янка Василева Драганова
Английска филология - магистър, випуск 2010
Крупие - Хотел "Интернационал"
гр. Варна
Адриана Младенова Николова
Немска филология - бакалавър, випуск 2010
Учител по немски език
гр. Видин
Aneto83@abv.bg

Антоанета Смилевска

Немска филология - бакалавър, випуск 2010
Секретар
гр. Скопие
antoanetasmilevska@yahoo.com

Даниела Стилиянова Герчева

Немска филология - бакалавър, випуск 2010
гр.Шумен
Детелина Валентинова Папазова
Немска филология - магистър, випуск 2010
Служител в немска фирма
гр.Шумен
Емилия Георгиева Иванова
Немска филология - магистър, випуск 2010
гр. Варна
Ивелина Радкова Иванова
Немска филология - магистър, випуск 2010
гр. Нови пазар
Милена Валентинова Недева
Немска филология -бакалавър, випуск 2010
Преводач в чуждестранна фирма
гр. Добрич
milenavalentinova@abv.bg

Михаела Валентинова Георгиева

Немска филология - магистър, випуск 2010
Касиер - комплекс "Дав"
гр. Русе
mishel85@abv.bg

Николай Хай Нго

Немска филология - магистър, випуск 2010
Собствен бизнес
гр. Лом
Петя Георгиева Петрова
Немска филология - магистър, випуск 2010
гр. Монтана
Пламена Светлозарова Вълчева
Немска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Върбица
blue__p@abv.gb

Антоанета Иванова Спасова

Руска филология - бакалавър, випуск 2010
Учи в Медицински университет, София
гр. Момин проход
Атанаска Добрева Русева
Руска филология - бакалавър, випуск 2010
Учител по руски език - СОУ "Проф. д-р Асен Златаров"
гр. Шабла
Маргарита Георгиева Андонова
Руска филология - бакалавър, випуск 2010
Рецепция хотел "Женева""
гр. Долна баня
magymey86@gmail.com

Маруся Георгиева Русева

Руска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
Наталия Милчева Мичевска
Руска филология - бакалавър, випуск 2010
Преводач на свободна практика
гр. Варна
nataliq_michevska@abv.bg

Радостина Христова Йорданова

Руска филология - бакалавър, випуск 2010
Касиер - "Билла"
гр. Бургас
radost_mi@abv.bg

Севинч Лефтерова Давидова

Руска филология - бакалавър, випуск 2010
с. Гусла, общ. Каолиново
sisa-1139@abv.bg

Цветомира Илкова Веселинова

Руска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
Вилиана Петрова Янкова
Езиково обслужване на туризма и бизнеса - магистър, випуск 2010
Служител на летище Бургас
гр. Бургас
Светослав Ивайлов Илиев
Езиково обслужване на туризма и бизнеса - магистър, випуск 2010
гр. Разград
Олга Анатольевна Мириленко
АЕРЕ - бакалавър, випуск 2010
Служител във фирма за недвижими имоти
гр. Шумен
Ивайла Стефанова Иванова
РЕТЕ - бакалавър, випуск 2010
Учител
гр. Тервел
Катя Георгиева Христова
РЕТЕ - бакалавър, випуск 2010
гр. Варна
Петър Николаев Чалъков
РЕТЕ - бакалавър, випуск 2010
гр. Пазарджик
Ренгинар Вели Сали
РЕТЕ - бакалавър, випуск 2010
Работи в Германия, в службите за имигранти
гр. Разград
Росен Захариев Богданов
РЕТЕ - бакалавър, випуск 2010
Служител в сервиз
гр. Шумен
Северие Хюсеин Исмаил
РЕТЕ - бакалавър, випуск 2010
Земеделски производител
с. Раздел, обл. Силистра
Силвия Андреева Бояджиева
РЕТЕ - бакалавър, випуск 2010
гр. Тутракан
Айнур Хасанова Алиева
Турска филология - бакалавър, випуск 2010
Старши специалист гражданско състояние

с. Голямо Градище, обл.Търговище

Албена Иванова Игнатова
Турска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Айтос
Албена Ивкова Барева
Турска филология - бакалавър, випуск 2010
Преводач в чуждестранна фирма
гр. Пловдив
Бедрия Алиева Хюсеинова
Турска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Нови пазар
Галена Миткова Върбева
Турска филология - бакалавър, випуск 2010
Секретар в училище
гр. Шумен
galenavyrbeva@gmail.com

Елена Руменова Радева

Турска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
eli2001forever@abv.bg

Зюбейде Фесим Селим

Турска филология - бакалавър, випуск 2010
Обслужващ персонал - "Евонна"ЕОД
гр. Шумен
Катерина Дечева Манева
Турска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Карнобат
Катя Георгиева Христова
Турска филология - бакалавър, випуск 2010
Офис сътрудник - "Ауто Николови" ООД
гр. Варна
katia_hr@abv.bg

Мерлин Нихат Енвер

Турска филология - бакалавър, випуск 2010
с. Любен, общ. Ситово
merlinnihova@abv.bg

Нели Георгиева Димитрова

Турска филология - бакалавър, випуск 2010
Деловодител - Окръжен Съд
гр. Търговище
nelige@abv.bg

Рахиме Джеват Хасан

Турска филология - бакалавър, випуск 2010
с. Партизани, общ. Дългопол
rahime87@abv.bg

Силвия Андреева Бояджиева

Турска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Разград
ss_malkata@abv.bg

Станислава Красимирова Кръстева

Турска филология - бакалавър, випуск 2010
Администратор в хотел
гр. Варна
stanislava_hrysteva@abv.bg

Хаджер Хабил Хасан

Турска филология - бакалавър, випуск 2010
с. Добра поляна, общ. Руен
cicim@abv.bg

Халиме Азисова Якубова

Турска филология - магистър, випуск 2010
с. Тича, обл.Шумен
Хюмейра Мустафа Хюсеин
Турска филология - магистър, випуск 2010
Преводач с турски език - Собствено бюро за преводи и легализация
гр. Айтос
humeyra.h@abv.bg

Шехрибан Венди Талиб

Турска филология - бакалавър, випуск 2010
гр. Шумен
shehriban@abv.bg

Виктория Бориславова Николова

Българска филология - бакалавър, випуск 2009
Мениджър логистика в частна фирма
гр. София
viksi85@mail.bg

Кенан Мустанов Ибрямов

Българска филология- бакалавър, випуск 2009
Учител - СОУ"Васил Левски"
гр.Нови пазар

Атанас Жоров Бурдашев

История - бакалавър, випуск 2009
Главен координатор - "РООМ - Петрол"
гр. София
Димо Чавдаров Георгиев
История- бакалавър, випуск 2009
Младши учител - ГПЧЕ"Н.Й.Вапцаров"
гр.Шумен
Здравка Веселинова Ценова
История - бакалавър, випуск 2009
Учител
гр. Плевен
Ширин Сейфула Галибова

История и география - бакалавър, випуск 2009

Учител - СОУ"Никола Йонков Вапцаров"
с.Венец, обл.Шумен
Златин Радославов Златев

Археология - бакалавър, випуск 2009

Охрана в частна фирма
гр. Шумен
Мария Иванова Стойчева
Журналистика - бакалавър, випуск 2009
Управител - "Марина Козметикс" ЕООД
гр. Бургас
Борислав Иванов Галчев
Теология - бакалавър, випуск 2009
Служител във "BOB"
гр. Добринище
Йеротей Станиславов Косаков
Теология - бакалавър, випуск 2009
Игумен на Поморийски манастир ,Сливенска митрополия
гр. Сливен
Станислав Георгиев Друмев
Теология - бакалавър, випуск 2009
Свещеник - Вълчи дол, Варненска митрополия
гр. Вълчи дол
Айсел Хасанова Али
Английска филология- бакалавър, випуск 2009
Учител - ОУ"Христо Ботев"
с.Ивански, обл.Шумен
Валeрия Ивелинова Иванова
Английска филология - бакалавър, випуск 2009
Център за международно сътрудничество и проекти - Шуменски университет
гр. Шумен
Веселина Наскова Тодорова
Английска филология- бакалавър, випуск 2009
Учител - ГПЧЕ"Н.Й.Вапцаров"
гр. Шумен
Галина Георгиева Стоева
Английска филология- бакалавър, випуск 2009
Старши учител - СОУ"Йоан Екзарх Български"
гр.Шумен
Доника Владимирова Димитрова
Английска филология - бакалавър, випуск 2009
Представител бизнес услуги - Фирма Taxback.com
гр. Варна
Екатерина Енчева Йорданова
Английска филология- бакалавър, випуск 2009
Учител - ПГОХХТ"Проф. д-р Асен Златаров"
гр.Шумен
Мариета Христофорова Христова
Английска филология- бакалавър, випуск 2009
Учител - ПГЕЕ"М.В.Ломоносов"
гр.Горна Оряховица
Ростислава Петрова
Английска филология - бакалавър, випуск 2009
Представител бизнес услуги - Фирма Taxback.com
Гр. Варна
Русан Огнянов Полихронов
Английска филология- бакалавър, випуск 2009
Учител - ПГ по машиностроене
гр.Шумен
Кремена Петева Василева
Приложна лингвистика- бакалавър, випуск 2009
Учител - ГПЧЕ"Н.Й.Вапцаров"
гр. Шумен
Магдалена Александрова Крумова
Приложна лингвистика- бакалавър, випуск 2009
Учител - СОУ"Васил Левски"
гр.Нови пазар
Ирина Пламенова Стоянова
Приложна лингвистика - бакалавър, випуск 2009
Център за международно сътрудничество и проекти- Шуменски университет
гр. Шумен
Елена Стефанова Радославова
Немска филология- бакалавър, випуск 2009
Учител - ГПЧЕ"Н.Й.Вапцаров"
гр.Шумен
Цветомира Недкова Георгиева
Немска филология- бакалавър, випуск 2009
Учител - ОУ"Христо Ботев"
гр.Каспичан
Галин Валентинов Гюров
Руска филология - бакалавър, випуск 2009
Работи в Русия
гр. Търговище
Дарина Христова Матеева
Руска филология - бакалавър, випуск 2009
Служител в българо-руска фирма за недвижими имоти
гр. Шумен
Мустафа Реджебов Мустафов
Руска филология - бакалавър, випуск 2009
Работи в Дания, в заведение за хранене
с. Тушовица, обл. Шумен
Оксана Младенова Младенова
Руска филология - бакалавър, випуск 2009
Технически сътрудник в адвокатско бюро - Шумен
гр. Шумен
Таня Красимирова Малчева
Руска филология - бакалавър, випуск 2009
гр. Разград
Миглена Маринова Колева
Български език и руски език- бакалавър, випуск 2009
Старши учител - СОУ"Св.Паисий Хилендарски"
гр.Върбица
Ангел Петров Ангелов
Български език и история- бакалавър, випуск 2009
Старши учител - СОУ"Николай Катранов"
гр. Свищов
Светла Борисова Данкова- Колева
Български език и история- бакалавър, випуск 2009
Учител по български език и история
гр. Силистра
Гълъбина Иванова Йовчева-Фадъргил
АЕРЕ - бакалавър, випуск 2009
Живее и работи в САЩ
гр. Добрич
Кремена Жечева Танева
АЕРЕ - бакалавър, випуск 2009
Собствен бизнес с чуждестранна фирма
гр. Шумен
Ангелина Лазарова Лазарова
РЕТЕ - бакалавър, випуск 2009
Консултант в "Глобул"
с. Бегово, обл. Пловдив
Зейнеб Джевдет Вели
РЕТЕ - бакалавър, випуск 2009
Продавачка - "Кауфланд" - гр. Русе
гр. Кубрат
Мюлкие Шабан Шабан
РЕТЕ - бакалавър, випуск 2009
Служител в отдел "ГРАО" в община Никола Козлево
с. Вълнари, обл. Шумен
Петя Миткова Ганева
РЕТЕ - бакалавър, випуск 2009
Аниматор в курорти у нас и в чужбина
гр. Ямбол
Синан Хъкметов Тахсинов
Турска филология - бакалавър, випуск 2009
гр. Разград
Миглена Славчева Ташкова
Българска филология - бакалавър, випуск 2008
ОУ "Христо Ботев"
с. Долни Цибър, обл.Монтана
Евгени Атанасов Райчев

История - бакалавър, випуск 2008

Учител по история - ГПЧЕ "Йоан Екзарх"
гр. Варна
Иван Стойков Георгиев
Теология - магистър, випуск 2008
Иконом в Сливенска епархия
гр. Сливен
Павел Янков Иванов
Теология - магистър, випуск 2008
Свещеник в Сливенска епархия
гр. Сливен
Илона Андонова Воденичарова
История и география - бакалавър, випуск 2008
Учител в СОУ
гр. Благоевград
Светла Николова Стойнева
Български език и руски език - бакалавър, випуск 2008
Учител в ОУ
гр. Дупница
Богдана Стоянова Хаджиева
Английска филология - бакалавър, випуск 2008
Старши учител - ОУ"Х.Дим. и Ст.Караджа"
с.Караисен, обл.В.Търново
Валентина Тоткова Миланова
Английска филология - бакалавър, випуск 2008
Старши учител - ОУ"Св.св.Кирил и Методий"
с.Морава, обл.В.Търново
Ваня Евтимова Кирилова
Английска филология - бакалавър, випуск 2008
Старши учител - ОУ"Св.св.Кирил и Методий"
с. Раданово, обл.В.Търново
Галя Василева Димитрова
Английска филология - бакалавър, випуск 2008
Старши учител - СОУ"Вела Благоева"
гр.Велико Търново
Десислава Димитрова Дянкова
Английска филология - бакалавър, випуск 2008
Старши учител СОУ"Вела Благоева"
гр.Велико Търново
Дияна Йосифова Георгиева
Английска филология - бакалавър, випуск 2008
Старши учител - ОУ"Св.св.Кирил и Методий"
с.Морава, обл.В.Търново
Емилия Иванова Петрова
Английска филология - бакалавър, випуск 2008
Директор - ОУ"Св.св.Кирил и Методий"
с.Българско Сливово, обл.В.търново
Мариета Цветкова Якимова
Английска филология - бакалавър, випуск 2008
Средно общообразователно училище "Христо Ботев"
с. Брусарци, обл.Монтана
Милена Александрова Трендафилова
Английска филология - бакалавър, випуск 2008
Старши учител СОУ"Вела Благоева"
гр.Велико Търново
Светла Миткова Даскалова
Английска филология - бакалавър, випуск 2008
Специалист
гр. Хасково
Станислава Великова Енева
Английска филология бакалавър, випуск 2008
Инструктор по английски език - Обединени
Арабски Емирства
Khawarizmi college
Обединени

Арабски Емирства

Наталия Петровна Никитюк
Руска литература и култура - магистър, випуск 2008
Докторант по руска литература, ШУ
гр. Шумен
Златина Атанасова Атанасова
Бизнес-комуникация - магистър, випуск 2008
Служител - Отдел "Маркетинг и продажби" за реализацията на продукцията в Русия "Винекс" - Славянци,
гр. Карнобат
Ганка Райкова Недялкова
Руска филология - бакалавър, випуск 2008
Учител
гр. Две могили
Женя Петрова Пенкова
Руска филология - бакалавър, випуск 2008
Технически сътрудник "Маркетинг и реклама" и "Личен състав и човешки ресурси" БНР
гр. Варна
Иво Ангелов Калинов
Руска филология - бакалавър, випуск 2008
Учител
гр. Силистра
Александър Ненков Йорданов
АЕРЕ - бакалавър, випуск 2008
Преводач -международна фирма, гр. Варна
гр. Шумен
Деница Руменова Минева
АЕРЕ - бакалавър, випуск 2008
Преводач - международна фирма - гр. Варна;
гр. Шумен
Нигяр Бинаим Юсуф
АЕРЕ - бакалавър, випуск 2008
Административен сътрудник "АЛ и КО"
гр. Шумен
Калина Янакиева Димитрова
РЕТЕ - бакалавър, випуск 2008
Брокер в агенция за недвижими имоти, работеща само с клиенти от руски пазар; Преводач към три преводачески агенции; Преподавател по турски език към учебен център.
гр. Варна
Мериян Джемал Шаиб
РЕТЕ - бакалавър, випуск 2008
Директор на ЦДГ "Детелина"
с. Делчево, обл. Разград
Милена Савова Сирянова
Българска филология - бакалавър, випуск 2007
"Параходство БМФ"ЕАД
гр. Варна
Диана Любомирова Янкова
Български език и история - бакалавър, випуск 2007
Инспектор Физическа охрана

гр. София

Мая Донева Иванова
Български език и история - бакалавър, випуск 2007
Барман - сервитьор
гр. Русе
Павел Ангелов Михайлов
Български език и история - бакалавър, випуск 2007
Учител
гр. Божурище
Тинка Георгиева Иванова
Български език и история - бакалавър, випуск 2007
Организатор, аниматор и администратор със средно
ръководно ниво в частна фирма.

гр. Балчик

Ахмед Хюсеинали Али
История - бакалавър, випуск 2007
РПУ
гр. Руен
Веселина Минчева Василева
Археология - магистър, випуск 2007
Касиер-консултант "Строителни изделия"АД -
гр. Тройца
Къймет Билгин Али
Български език и руски език - бакалавър, випуск 2007
"Еко Стандарт"ООД
гр. Шумен
Рефие Хасан Мехмет
Български език и руски език- бакалавър, випуск 2007
Учител
с. Поп Кралево, обл. Силистра
Арсений Атанасов Станков
Теология - магистър, випуск 2007
Свещеник в Сливенска епархия
гр. Сливен
Александър Йорданов
Лингвистика - Английски и руски език, бакалавър, випуск 2007
Поддръжка на уеб сайтове - Фирма Taxback.com
гр. Варна
Деница Радославова Василева
Лингвистика - Английски и руски език, бакалавър, випуск 2007
Агент продажби - Фирма Taxback.com
гр. Варна
Лиляна Йорданова Иванова
Немска филология- бакалавър, випуск 2007
Учител
гр.Свищов
Ива Младенова Чернева
Немска филология - магистър, випуск 2007
Технически секретар - "Траяна`91"АД
гр. Стара Загора
Вероника Димитрова Атанасова
История и география- бакалавър, випуск 2006
Учител по история и география
гр. Силистра
Халили Сейфидин Араплъ
История и география- бакалавър, випуск 2006
Учител по история и география
гр. Тутракан
Орлин Емилов Филиповски
Журналистика - бакалавър, випуск 2006
Репортер "Интермедия" - Агенция Блиц, в-к "Шоу"
гр. Варна
Милко Евгениев Дончев
Археология - бакалавър, випуск 2006
Учител
с. Хан Крум, обл.Шумен
milko_donchev@abv.bg

Божидар Станчев Желев

Теология - бакалавър, випуск 2006

Ставрофорен иконом в Сливенска епархия

гр. Сливен
Минодора Бойчева Ангелова
Теология - бакалавър, випуск 2006

Монахиня в Сливенска епархия

гр. Сливен
Олег Иванов Тодоров
Теология - бакалавър, випуск 2006

Протоиерей Сливенска епархия

гр. Сливен
Александра Стефанова Александрова
Английска филология

- бакалавър, випуск 2006

Преподавател - Шуменски университет
гр. Шумен
Огняна Серьожова Найденова
Английска филология

- магистър, випуск 2006

II ОУ"Константин Фотинов"
гр. Лом
Ася Иванова Миленкова
Немска филология - магистър, випуск 2006
Специализиран преводач -Частна фирма
гр. Варна
Веселка Милчева Милчева
Българска филология - магистър, випуск 2005
Водещ на новини и кореспондент - Българско Национално Радио
гр. София
Ирина Георгиева Стоянова
Българска филология - бакалавър, випуск 2005
Частна фирма - Нови пазар
гр. Нови пазар
Мая Иванова Андреева
Българска филология - магистър, випуск 2005
Учител по български език и литература
гр. Разград
Мирена Христова Занева
Българска филология- бакалавър, випуск 2005
Учител по БЕЛ
гр. Силистра
Гюнал Ибрям Алит
История- бакалавър, випуск 2005
Учител по история
гр. Дулово
Нурсел Хидает Вейсова
История и география - бакалавър, випуск 2005
Детска учителка
с. Браничево, обл.Шумен
Ергиджан Алиндер Исмаилова
Лингвистика и превод, английска филология - магистър, випуск 2005
Старши специалист І степен към Център за Международно сътрудничество и проекти към ШУ

гр. Шумен

Красимира Петева Чепишева
Българска филология - магистър, випуск 2004
Младши специалист ІІ степен Катедра "Български език"-Шуменски университет
гр. Шумен
Кремена Атанасова Дамянова
Български език и история- бакалавър, випуск 2004
Учител по български език и история
гр. Тутракан
Антония Димова Антонова
Английска филология - бакалавър, випуск 2004
Представител бизнес услуги - Фирма Taxback.com
гр. Варна
Маруся Рангелова Иванова
Английска филология - магистър, випуск 2004
СОУ" Св. св. Кирил и Методий"
гр.Бойчиновци
Надежда Стойкова Стойкова
Руска филология - бакалавър, випуск 2004
Преподавател
гр. Шумен
Юлия Аурелова Бояджиева
Турска филология- бакалавър, випуск 2004
Филолог и учител по турски език и литература
гр.Силистра
Емил Генчев Костов
История и география - бакалавър, випуск 2003
СОУ" Св. св. Кирил и Методий"
гр.Бойчиновци
Даниела Андонова Йорданова
Българска филология - бакалавър, випуск 2003
Управител-домакин на СО към ССО ЕАД - Клон Шумен
гр. Шумен
Анита Николаева Обретенова
Английска филология - бакалавър, випуск 2003
ПМГ "Св. Климент Охридски"
гр. Монтана
Даринка Илиева Любенова

Английска филология - бакалавър, випуск 2003

Представител бизнес услуги - Фирма Taxback.com
гр. Варна
Надка Тодорова Станчева

Немска филология- бакалавър, випуск 2003

Помощник- директор - СОУ"Емилиян Станев"
гр.Велико Търново
Искра Великова Гайдарова

Руска филология - бакалавър, випуск 2003

Старши учител - ПГ по ЛПС
гр. Свищов

Иливан Етем Рахим

Турска филология- бакалавър, випуск 2003
Филолог и учител по турски език и литература
гр. Дулово

Нериман Халил Дилявер

Турска филология- бакалавър, випуск 2003
Учител по турски език
гр. Силистра

Галя Георгиева Рачкова-Стоилова

Българска филология - магистър, випуск 2002
Гимназия "Димитър Маринов"
гр. Вълчедръм
Пейо Пеев Пеев

Теология - магистър, випуск 2002

Възпитател
с. Кортен, обл. Сливен
perelik@live.com
Анелия Стефанова Цонева

История- бакалавър, випуск 2002

Учител - СОУ"М.Райкович"
гр. Лясковец
Владимир Петров Владимиров

История- бакалавър, випуск 2002

Младши възпитател - СОУ"А.Каралийчев"
гр. Стражица
Мариана Стефанова Величкова

История- бакалавър, випуск 2002

Възпитател - ОУ"Отец Паисий"
с.Майско, обл.В.Търново
Наталия Захариева Шанкова
Руска филология - магистър, випуск 2002
Средно общообразователно училище "Отец Паисий"
гр. Медковец
Силвия Христова Камбурова

Български език и руски език- бакалавър, випуск 2002

Учител - ОУ"Св.Климент Охридски"
гр. Павликени
Шенай Бейдат Даил

Турска филология- бакалавър, випуск 2002

Старши учител - ОУ"Неофит Рилски"
с.Килифарево, обл.В.Търново
Ася Лазарова Атанасова

Български и история - магистър, випуск 2001

Асистент - Шуменски университет
гр. Шумен
Елена Иванова Кръстева

Българска филология- бакалавър, випуск 2001

Учител - ОУ"Св.св.Кирил и Методий"
с.Асеново, обл.В.търново
Гергана Маринова Георгиева

Българска филология- бакалавър, випуск 2001

Старши учител - ПГЛПИ"Атанас Буров"
гр. Горна Оряховица
Саша Николова Русева

Българска филология- бакалавър, випуск 2001

Учител - ОУ"П.Р.Славейков"
с.Джулюница, обл.В.Търново
Верка Николова Саламанова

История- бакалавър, випуск 2001

Учител - ОУ"Христо Ботев"
с.Горско ново село, обл.В.търново
Константин Трендафилов Константинов

История - магистър, випуск 2001

Доц..д-р История и Археология - Шуменски университет
гр. Шумен
Маргарита Янева Трифонова

История- бакалавър, випуск 2001

Учител - СОУ"Бачо Киро"
гр.Павликени
Нида Ахмед Али
Български и руски език- бакалавър, випуск 2001
Преподавател по БЕЛ и РЕ
гр. Дулово
Снежана Маринова Маринова
Български и руски език- бакалавър, випуск 2001
Учител по БЕЛ и РЕЛ
гр. Силистра
Сюзан Исметова Ферадова
Български и руски език- бакалавър, випуск 2001
Преподавател по БЕЛ и РЕЛ
гр. Дулово
Грета Ганчева Михалева
Английска филология- бакалавър, випуск 2001
Учител по английски език
гр. Тутракан
Десислава Стоянова Чешмеджиева
Английска филология - бакалавър, випуск 2001
Старши асистент - Шуменски университет
гр. Шумен
Радоева Кремена Господинова
Английска филология- бакалавър, випуск 2001
Специалист и учител по английски език и литература
гр. Силистра
Снежана Спасова Обейд
Английска филология - магистър, випуск 2001
Старши преподавател - Шуменски университет
гр. Шумен
Соня Димитрова Тодорова
Немска филология- бакалавър, випуск 2001
Учител - СОУ"Вичо Грънчаров"
гр. Горна Оряховица
Айнур Хасан Исмаил
Руски език и турски език- бакалавър, випуск 2001
Учител по РЕЛ и ТЕЛ в СОУ
с. Айдемир, обл. Силистра
Данко Георгиев Георгиев
Българска филология - магистър, випуск 2000
Докторант в Шуменския университет
гр. Шумен
Диляна Александрова Търпанова
Българска филология- бакалавър, випуск 2000
Специалист по БЕЛ и преподавател по БЕЛ в средните училища
гр. Тутракан
Дияна Петрова
Българска филология- бакалавър, випуск 2000
Директор на ПГ
гр. Исперих
Любомир Тошев Делев
Българска филология- бакалавър, випуск 2000
Доктор - преподавател по БЕЛ в ГПЧЕ"Никола Вапцаров"
гр. Шумен
Теодора Банкова Тодорова
Българска филология- бакалавър, випуск 2000
Младши учител - ОУ"Васил Левски"
с.Средно село, обл.В.Търново
Даниела Николаева Колева
История и география - магистър, випуск 2000
Учител - СОУ"Любен
Каравелов"
гр. Варна
Зюлейха Ферад Али
История, география и изобразително изкуство- бакалавър, випуск 2000
Учител
с. Калипетрово, обл.Силистра
Десислава Генчева Букова
Български език и история- бакалавър, випуск 2000
Старши учител - ОУ"Филип Тотю"
с.Върбовка, обл.В.Търново
Ивелина Иванова Христова
Български език и история- бакалавър, випуск 2000
Учител по БЕЛ и история
гр. Силистра
Мартина Григорова Кръстева
Български език и история- бакалавър, випуск 2000
Учител
гр. Тутракан
Таня Тодорова Митева
Български език и история, бакалавър, випуск 2000
Представител бизнес услуги - Фирма Taxback.com

гр. Варна

Живко Иванов Порожанов

История-магистър, випуск 2000
Педагог

гр. Каварна

jijinio_1974@abv.bg

Леман Лятиф Камишлиева

История- бакалавър, випуск 2000
Учител по история
гр. Силистра

Мая Матеева Николова

БЕЛ и руски език- бакалавър, випуск 2000
Учител по БЕЛ и РЕ
гр. Силистра
Десислава Венциславова Куткудейска
Българска филология - магистър, випуск 1999
Средно общообразователно училище "Отец Паисий"
гр. Медковец
Мирослава Александрова Спасова
Българска филология - магистър, випуск 1999
Докторант - Шуменски университет
гр. Шумен
Васил Параскевов Василев
История - магистър, випуск 1999
Доц.д-р История и Археология -Шуменски университет
гр. Шумен
Добринка Петрова Начева
История - магистър, випуск 1999
Специалист катедра - " История,Археология, Теология"Шуменски университет
гр. Шумен
dpnacheva@abv.bg

Тодорка Симеонова Вълчева
История - магистър, випуск 1999
Старши асистент - Шуменски университет
гр. Шумен
dori76@abv.bg

Галина Дамянова Вълкова

История и география- бакалавър, випуск 1999
Учител по история и география
гр. Силистра
Кемал Талиб Кемал
История и география - бакалавър, випуск 1999
Учител по история и география в ОУ
с. Смилец, обл. Силистра
Мюрхадие Мухарем Мехмедали
История и география- бакалавър, випуск 1999
Учител по история и география
с. Сърпово, обл. Силистра
Наталия Илиева Неделчева
История и география - магистър, випуск 1999
Учител
гр. Шумен
Невяна Петкова Стоянова
История и география- бакалавър, випуск 1999
Учител
гр. Тутракан
Сехавет Сафет Осман
История и география- бакалавър, випуск 1999
Педагогика на обучението по история и география
с. Айдемир, обл.Силистра
Цветелина Михайлова Колева
История и география- бакалавър, випуск 1999
Старши учител - СОУ"Цв.Радославов"
гр. Свищов
Анка Стоянова Атанасова
Български език и руски език- бакалавър, випуск 1999
Учител
гр. Силистра
Милена Михайлова Михайлова
Български език и руски език- бакалавър, випуск 1999
Учител по БЕЛ и РЕ
гр. Тутракан
Нурсема Нихат Ризова
Български език и руски език- бакалавър, випуск 1999
Учител по БЕЛ и руски език
с. Айдемир, обл.Силистра
Севгюл Назим Гафурова
Български език и руски език- бакалавър, випуск 1999
Преподавател по БЕЛ и РЕЛ
с. Поп Кралево,
обл.Силистра
Софка Тодорова Стефанова
Български език и руски език- бакалавър, випуск 1999
Учител по БЕЛ и РЕЛ
гр. Дулово
Татяна Славова Христова
Български и руски език- бакалавър, випуск 1999
Учител по БЕ и РЕ
гр. Тутракан
Нуршен Исмаил Халил
БЕЛ и РЕ- бакалавър, випуск 1999
Учител по БЕЛ и РЕ
гр. Дулово
Деяна Вълчева Пенева
Английска филология - магистър, випуск 1999
Старши асистент - Шуменски университет
Шумен
Мирослава Николаева Цветкова
Английска филология - магистър, випуск 1999
Главен асистент - Шуменски университет
гр. Шумен
Талят Джаит Ахмет
Турска филология- бакалавър, випуск 1999
Специалист по турска филология и учител по турски език и литература в СОУ
гр. Дулово
Светла Данаилова Неделчева
Българка филология - магистър, випуск 1998
Средно общообразователно училище "Отец Паисий"
гр. Медковец
Грациела Павлова Ангелова
Българка филология - магистър, випуск 1998
Второ основно училище "Христо Смирненски"
гр. Берковица
Галя Юлиянова Иванова
История- бакалавър, випуск 1998
Старши учител - СОУ"Николай Катранов"
гр. Свищов
Даниела Косева Борисова
История- бакалавър, випуск 1998
Старши учител - ОУ"Ф.Сакелариевич"
гр. Свищов
Айнур Алиева Кара
Български език и история- бакалавър, випуск 1998
Учител по български език и история
гр. Силистра
Веселка Костадинова Николова
Български език и история- бакалавър, випуск 1998
Учител по БЕ и история5-12 клас
гр. Дулово
Галина Борисова Панайотова
Български език и история- бакалавър, випуск 1998
Учител
гр.Тутракан
Ивелин Атанасов Илиев
Български език и история- бакалавър, випуск 1998
Преподавател по БЕЛ и история
гр. Силистра
Йорданка Димитрова Демирова
Български и руски език- бакалавър, випуск 1998
Учител по български и руски език
гр.Тутракан
Калоян Димитров Нейков
Български език и история- бакалавър, випуск 1998
Учител по български език и литература и история
гр.Тутракан
Мария Ангелова Илиева
Български език и история- бакалавър, випуск 1998
Учител по БЕЛ и история
гр. Силистра
Мария Йорданова Никифорова
Български език и история- бакалавър, випуск 1998
Старши учител - ОУ"Отец Паисий"
с. Майско,обл.В.Търново
Марияна Бориславова Младенова
Български език и история - магистър, випуск 1998
ОУ"Владимир Минчев"
с.Владимирово, обл.Лом
Галина Панчева Димова
История и география- бакалавър, випуск 1998
Учител по история и география
гр. Силистра
Ердинч Хакъ Изедин
История и география- бакалавър, випуск 1998
Учител по история, учител по география
с. Ветрен, обл.Силистра
Ивелин Димчев Стоянов
История и география- магистър, випуск 1998
Учител по история и география
гр. Дулово
Йолита мечкова Стоянова
История и география- бакалавър, випуск 1998
Учител по история и география
гр. Силистра
Красимир Христов Генов
История и география- бакалавър, випуск 1998
Учител по история и география
гр.Тутракан
Розалина Димитрова Иванова
История и география- бакалавър, випуск 1998
Учител
гр. Силистра
Тодор Борисов Тодоров
История и география- бакалавър, випуск 1998
Учител по история и география
гр. Силистра
Катина Стоянова Иванова
Български език и руски език- бакалавър, випуск 1998
Старши учител - СОУ"А.Каралийчев"
гр. Стражица
Ерджан Незир Расим
Български език и руски език- бакалавър, випуск 1998
Преподавател по БЕЛ и РЕЛ
с. Айдемир, обл.Силистра
Стоян Кралев Стоянов
БЕЛ и история- бакалавър, випуск 1998
Учител по БЕЛ и история
гр. Силистра
Емилия Иванова Балканджиева
Английска филология- бакалавър, випуск 1998
Старши учител - ОУ"Св.св.Кирил и Методий"
гр.Горна Оряховица
Калина Илиева Иванова

Английска филология - магистър, випуск 1998

Асистент продажби - Фирма Taxback.com

Гр. Варна

Галя Вълчева Йорданова

Теология - магистър,випуск 1998

Преподавател в Шуменски университет
гр. Шумен
Стефка Петрова Йорданова

Теология - магистър,випуск 1998

ПР,Пресцентър в държавна организация

гр. Шумен

stef_tgv@yahoo.com

Жеко Николов Атанасов

Английска филология- бакалавър, випуск 1998
Учител по английски език и литература в СОУ
гр. Силистра
Ивелина Стоянова Тодорова
Английска филология- бакалавър, випуск 1998
Специалист по английска филология и преподавател в СОУ
гр.Тутракан
Сафие Расим Мухсин
Турска филология- бакалавър, випуск 1998
Специалист по турска филология и преподавател в СОУ
с. Айдемир, обл.Силистра
Пламен Тодоров Славов
История и география- бакалавър, випуск 1997
Учител по история и география в СОУ
гр. Силистра
Сейдегюл Билял Ехлиман
ПЛ Руски и турски език- бакалавър, випуск 1997
Директор - ОУ"Н.Й.Вапцаров"
с. Загориче, обл.Шумен
Теодора Трендафилова Иванова
Български език и история - магистър, випуск 1996
Лесотехническа професионална гимназия
гр. Берковица
Елза Божанова Николаева
История- бакалавър, випуск 1996
Старши учител - ПГ по ЛПС
гр. Свищов
Нели Иванова Георгиева
История, география- бакалавър, випуск 1996
Учител по история и география
гр. Силистра
Нина Николаева Савова
Български език и руски език- бакалавър, випуск 1996
Старши учител - ОУ"Св.св.Кирил и Методий"
гр. Долна Оряховица
Валентина Илиева Тодорова
БЕЛ и РЕ- бакалавър, випуск 1996
Учител по БЕЛ и РЕ в СОУ
гр. Тутракан

Веселина Радева Стефанова

БЕЛ и РЕ- бакалавър, випуск 1996
Учител по БЕЛ и руски език в СОУ
гр. Тутракан

Теодора Тодорова Янкова

БЕЛ и РЕ- бакалавър, випуск 1996
Преподавател по БЕЛ и РЕ
гр. Силистра

Анета Стоянова Георгиева

Английска филология- бакалавър, випуск 1996
Учител по английски език
гр. Силистра
Даниела Георгиева Кирова

Немска филология, магистър, випуск 1996

гл. асистент по немски език ГПЧЕ "Н.Й.Вапцаров"
гр. Шумен
dkirova2002@yahoo.de

Красимир Николов Кръстев
Българска филология - бакалавър, випуск 1995
СОУ "Иван Вазов"
гр. Вършец

Живко Тодоров Димов

История и география- бакалавър, випуск 1995
Учител по история и география
гр. Силистра

Ирена Енчева Маринова

История и география- бакалавър, випуск 1995
Учител по история и география в СОУ
гр. Силистра

Пламен Тодоров Славов

История и география- бакалавър, випуск 1995
Учител по история и география
гр. Тутракан

Донка Радева Илиева

Български език и история- бакалавър, випуск 1995
Учител по БЕЛ и история в СОУ
гр. Дулово
Анета Тодорова Петрова

Български език и руски език- бакалавър, випуск 1995

Психолог - СОУ"А.Каралийчев"
гр. Стражица

Детелина Добрева Терзиева

Български език и руски език- бакалавър, випуск 1995
Учител по БЕЛ и РЕЛ
гр. Силистра
Иванка Андреева Кирилова

Български език и руски език- бакалавър, випуск 1995

Старши учител - СОУ"Д.Благоев"
гр. Свищов

Нигяр Фикретова Музаферова- Байрам

Български език и руски език- бакалавър, випуск 1995
Учител по БЕЛ и РЕЛ
гр. Силистра

Ферихан Салим Махмуд

Български език и френски език- бакалавър, випуск 1995
Учител по български и френски език
гр. Дулово

Валери Илиев Тодоров

Български език и история- бакалавър, випуск 1994
Учител по български език и история в СОУ
гр. Тутракан

Иванка Кръстилева Боева- Иванова

Български език и руски език- бакалавър, випуск 1994
Учител по БЕ и РЕ
гр. Силистра
Мария Пенчева Чешмеджиева

Български език и руски език- бакалавър, випуск 1994

Старши учител - ОУ"Бачо Киро"
гр. Велико Търново

Радка Иванова Добрева

Български език и руски език- бакалавър, випуск 1994
Учител по български език и руски език
гр. Силистра

Румяна Желева Калева

Български език и руски език- бакалавър, випуск 1994
Учител по БЕЛ и РЕ
гр. Дулово

Цветана Иванова Йорданова

Български език и руски език- бакалавър, випуск 1994
Учител по български и руски език
гр. Силистра

Веселка Георгиева Василева

БЕЛ и руски език- бакалавър, випуск 1994
Учител по БЕЛ и РЕ
гр. Тутракан

Марияна Йорданова Курдоманова

БЕЛ и руски език- бакалавър, випуск 1994
Учител по БЕЛ и РЕ
гр. Силистра
Светлана Петрова Александрова

БЕЛ и руски език- бакалавър, випуск 1994

Учител - ОУ"Св.св.Кирил и Методий"
гр.Батак

Ивелин Атанасов Илиев

Български език, история и изобразително изкуство- бакалавър, випуск 1994
учител по БЕЛ, история и изобразително изкуство
гр. Силистра

Ганка Йорданова Цонева

Английски език- бакалавър, випуск 1994
Учител по английски език
гр. Тутракан

Даниела Илиева Колева

Английски език- бакалавър, випуск 1994
Учител по английски език
гр. Силистра
Румяна Иванова Ошкина

Френски език и литература- бакалавър, випуск 1994

Старши учител - ПГТ "Д-р Васил Берон"
гр. Велико Търново
Ина Георгиева Петкова

БЕЛ и руски език- бакалавър, випуск 1993

Старши учител - ПГ по транспорт"В.Друмев"
гр. Стражица

Айнур Алиева Кара

Български език и история и трудово обучение- бакалавър, випуск 1993
Учител по български език, история и трудово обучение
гр. Тутракан

Георги Йорданов Атанасов

Българска филология- бакалавър, випуск 1992
Учител БЕЛ
гр. Силистра

Петя Борисова Генова

История - магистър, випуск 1992
Първо основно училище"Н. Й. Вапцаров"
гр. Берковица

Калинка Георгиева Михайлова

Български и руски език- бакалавър, випуск 1992
Преподавател по БЕЛ и РЕ
гр. Силистра

Магдалена Маринова Иванова

Български език, руски език - магистър, випуск 1992
Учител по БЕЛ и РЕ
гр. Тутракан

Валентина Великова Кулева

Българска филология- бакалавър, випуск 1991
Учител по БЕ и РЕ
гр. Тутракан

Ванушка Ангелова Александрова

Български език и руски език- бакалавър, випуск 1991
Преподавател по български език и руски език
гр. Дулово

Геновева Петрова Стоянова

БЕЛ и руски език- бакалавър, випуск 1991
Учител по БЕЛ и РЕ
гр. Силистра

Янка Колева Йовчева

БЕ и РЕ- бакалавър, випуск 1991
Учител по БЕ и РЕ
гр. Дулово

Снежана Димова Давидова

Българска филология- бакалавър, випуск 1990
Учител по БЕЛ
гр. Силистра

Мариана Атанасова Андонова

БЕЛ- бакалавър, випуск 1990
Специалист по БЕЛ
гр. Тутракан

Силвия Жан Кирчева

БЕЛ, руски език- бакалавър, випуск 1990
Учител по БЕЛ
гр. Силистра

Анелия Петрова Николова

Български и руски език- бакалавър, випуск 1990
Учител по български и руски език
гр. Дулово

Анета Стоянова Георгиева

Български език и руски език- бакалавър, випуск 1990
Преподавател по български език и руски език
гр. Силистра

Емилия Савова Иванова

Български и руски език- бакалавър, випуск 1990
Учител по БЕ и РЕ
гр. Тутракан

Славка Николова Добрева

Български и руски език- бакалавър, випуск 1990
Учител по български и руски език
гр. Дулово

Неди Петрова Николова

Руска филология- бакалавър, випуск 1990
Учител по руски език
гр. Силистра

Цанка Георгиева Неделчева

Руска филология- бакалавър, випуск 1990
Учител по руски език и литература
гр. Силистра

Иванка Кръстева Андонова

Българска филология- бакалавър, випуск 1989
Учител по български и руски език
гр. Силистра
Донка Христова Петкова

Български език и литература - бакалавър, випуск 1989

Старши учител - ПГЖПТ"Н.Й.Вапцаров"
гр. Горна Оряховица
Кремена Иванова Терзиева

Български език и литература - магистър, випуск 1989

Главен уредник в исторически музей
гр. Добрич
Стефана Атанасова Тодорова
Български език и литература - бакалавър, випуск 1989
Учител
гр. Дулово
Стилиян Димитров Митев

Български език и литература - магистър, випуск 1989

Учител
гр. Добрич
Ивелин Димчев Стоянов
История и география- бакалавър, випуск 1989
Учител по история и география
гр. Силистра
Кина Димитрова Маринова
БЕЛ и РФ- бакалавър, випуск 1989
Учител по БЕЛ
гр. Тутракан
Николина Павлова Павлова
Руска филология- бакалавър, випуск 1989
Учител по руски език
гр. Силистра
Татяна Стефанова Георгиева
Руска филология- бакалавър, випуск1989
Учител по руски език
гр. Силистра
Галина Димова Иванова

Руска филология- бакалавър, випуск 1989

Старши учител - СОУ"Св.Климент Охридски"
с. Камен, обл.В.Търново
Дияна Върбанова Атанасова

Руска филология- бакалавър, випуск 1989

Помощник- директор СОУ"Вела Благоева"
гр. Велико Търново
Еленка Ласкова Ангелова
Българска филология- бакалавър, випуск 1988
Учител по БЕЛ
гр. Силистра
Пенка Русева Пенева
Българска филология- бакалавър, випуск 1988
Учител по български и руски език
гр. Тутракан
Татяна Кирчева Петрова
Българска филология- бакалавър, випуск 1988
Преподавател по БЕЛ
гр. Силистра
Марийка Василева Иванова
БЕЛ- бакалавър, випуск 1988
Преподавател по БЕЛ и РЕ
гр. Дулово
Дорина Железова Пейчева
Български и руски език- бакалавър, випуск 1988
Учител по български език
гр. Силистра
Пенка Донева Димитрова

Руска филология- бакалавър, випуск 1988

Директор на училище - СОУ"А.Каралийчев"
гр. Стражица
Стефка Маринова Станева
Руска филология- бакалавър, випуск 1988
Преподавател по руски език
гр. Силистра
Александър Иларионов Кононов
Българска филология- бакалавър, випуск 1987
Учител по български и руски език
гр. Силистра
Виолета Енчева Илиева
Българска филология- бакалавър, випуск 1987
Учител по БЕЛ
гр. Тутракан
Ганка Пенчева Божкова
Българска филология- бакалавър, випуск 1987
Преподавател по БЕЛ
гр. Силистра
Димитрина Димитрова Ангелова
Българска филология- бакалавър, випуск 1987
Преподавател по БЕЛ
гр. Тутракан
Донка Георгиева Петрова
Българска филология- бакалавър, випуск 1987
Учител по БЕЛ
гр. Силистра
Росица Иванова Арихтева

Българска филология- бакалавър, випуск 1987

Директор на училище -ОУ"Климент Охридски"
с.Драганово, обл.В.Търново
Цветан Симеонов Цветков
Българска филология- магистър, випуск 1987
Основно училище " Д-р Петър Берон"
с. Септемврийци
обл.Монтана
Наташа Чавдарова Станимирова

Български език и литература - магистър, випуск 1987

Професионална гимназия по икономика и туризъм
гр. Вършец
Снежана Вълчева Захариева

Български език и литература - бакалавър, випуск 1987

Старши учител - СОУ"Иван Н.Момчилов"
гр. Елена
Ивалина Илиева Върбанова

Руска филология - магистър, випуск 1987
Кариерен консултант
гр. Шумен
Искра Николова Маркова
Българска филология- бакалавър, випуск 1986
Учител по БЕЛ
гр. Силистра
Марийка Алексиева Стефанова
Българска филология- бакалавър, випуск 1986
БЕЛ и РЕ
гр. Дулово
Надежда Николаева Колева
Българска филология- бакалавър, випуск 1986
Преподавател по БЕЛ
гр. Силистра
Николай Петров Гутев
Българска филология- бакалавър, випуск 1986
Специалист по БЕЛ и ІІ спец. РЕ
гр. Тутракан
Светла Димитрова Драганова

Българска филология- бакалавър, випуск 1986

Директор - СОУ"Георги Измирев"
гр. Горна Оряховица
Валентина Иванова Митева
БЕЛ и руска филология- бакалавър, випуск 1986
Учител
гр. Дулово
Георги Миланов Тончев
Български език и руска филология- бакалавър, випуск 1986
Учител
гр. Силистра
Диана Йорданова Йорданова
Български и руски език- бакалавър, випуск 1986
Учител по български и руски език
гр.Тутракан
Иванка Янакиева Колева
Българска филология и РЕ- бакалавър, випуск 1986
Учител по БЕЛ
гр. Силистра
Снежана Василева Костова
Българска филология и РЕ- бакалавър, випуск 1986
Специалист по БЕЛ
гр. Силистра
Стефка Николова Пенчева

Българска филология и руски език- бакалавър, випуск 1986

Старши учител
с.Килифарево, обл.В.Търново
Лилия Петрова Тончева
Руска филология- бакалавър, випуск 1986
Учител по РЕ и БЕ
гр. Силистра
Румяна Стефанова Стефанова
Руска филология- бакалавър, випуск 1986
Преподавател по руски език
гр. Тутракан
Станка Ангелова Минева
Български език- бакалавър, випуск 1985
Учител по БЕ и РЕ
гр. Силистра
Бистра Маринова Кулева
БЕ и РЕ- бакалавър, випуск 1985
Учител по БЕЛ и РЕ
гр. Дулово
Искра Петрова Петрова
І- български език, ІІ- руски език- бакалавър, випуск 1985
Специалист по български език и литература и втора специалност руски език
гр. Силистра
Магдалена Маринова Иванова
Бълг. език, руски език и рисуване- бакалавър, випуск 1985
Учител по БЕЛ
гр. Силистра
Жеко Николов Атанасов
Руска филология- бакалавър, випуск 1985
Специалист по руски език и български език
Кръстинка Маринова Алекова

Български език и литература - бакалавър, випуск 1984

Старши учител - СОУ"Д.Благоев"
гр. Свищов
Мария Желязкова Николова
Българска филология- бакалавър, випуск 1984
Български език и литература
гр. Силистра
Николай Любенов Николов
Българска филология и руски език- бакалавър, випуск 1984
Специалист по БЕЛ и РЕ
гр. Тутракан
Лена Георгиева Петрова
Руска филология- магистър, випуск 1984
Пето СОУ "Христо Ботев"
гр. Шумен
Гинка Пейчева Димитрова
Българска филология- бакалавър, випуск 1983
Специалист по БЕЛ и ІІ спец. Руски език
гр. Силистра
Марийка Стефанова Петрова

Руска филология - бакалавър, випуск 1983

Старши учител СОУ"Вела Благоева"
гр. Велико Търново
Наталия Енчева Василева

Руска филология- бакалавър, випуск 1984

Старши учител - ЕГ"Проф.д-р Асен Златаров"
гр. Велико Търново
Мариана Великова Стоянова
Българска филология- бакалавър, випуск 1981
Специалист и учител по БЕЛ и РЕЛ
гр. Силистра
Светлана Стоянова Иванова
Българска филология- бакалавър, випуск 1981
Учител по български език
гр. Тутракан
Славянка Георгиева Стоянова
Българска филология и РЕ- бакалавър, випуск 1981
Учител по БЕ и РЕ
гр. Силистра
Радка Михайлова Игнатова
Български език и литература, френски език- бакалавър, випуск 1981
Учител по БЕЛ и френски език
гр. Силистра
Снежана Тодорова Берберска
Руска филология- бакалавър, випуск 1981
Специалист по РЕЛ и БЕЛ
гр. Силистра
Румяна Стефанова Върбанова
Българска филология- бакалавър, випуск 1980
Преподавател по БЕЛ
гр. Силистра
Радка Николаева Димитрова
БЕЛ и руска филология- бакалавър, випуск 1980
Учител по БЕЛ
гр. Тутракан
Анчо Георгиев Иванов
Българска и руска филология- бакалавър, випуск 1980
Учител по БЕЛ
гр. Силистра
Йордан Иванов Захариев
Българска и руска филология- бакалавър, випуск 1980
Учител в ОУ
гр. Дулово
Йорданка Крумова Статева

БФ и РФ- бакалавър, випуск 1980

Старши учител - ПУ"Св.Т.Търновски"
гр. Велико Търново
Светла Иванова Димитрова

Руска филология- бакалавър, випуск 1980

Старши учител - ПГМД
гр. Велико Търново
Минка Стоянова Стоянова
Българска филология- бакалавър, випуск 1979
Специалист по БЕЛ и преподавател с ІІ специалност РЕ
гр. Силистра
Руска Атанасова Стоянова
Българска филология- бакалавър, випуск 1979
Преподавател по БЕЛ и ІІспец. РЕ
гр. Тутракан
Иванка Йорданова Докторова- Колева
БЕЛ и РЕЛ- бакалавър, випуск 1978
Учител по БЕЛ и РЕ в СОУ
гр. Силистра
Станка Великова Костадинова

Българска филология - магистър, випуск 1977

Пом.-директор на ЧПКМТРХ "Интербизнес"
гр. София
Христинка Христова Минова

Българска филология- бакалавър, випуск1977

Старши учител - ОУ"Христо Ботев"
гр. Велико Търново
Елка Ангелова Ходжева

Бълг.език, руски език, физическа култура- бакалавър, випуск 1977

Старши учител - ПГТ"Васил Левски"
гр. Горна Оряховица
Валентина Асенова Камбурова

Руски език- бакалавър, випуск 1975

Старши учител - ХГ "Св.св.Кирил и Методий"
гр. Велико Търново